Akcija: „ką apie save pagalvosiu aš?“

Sveikos mielosios!

 Už lango ruduo, gražu… pradėjo kristi lapai…. ir aš norėčiau kažką nusimesti, kažką pakeisti savo gyvenime tiek išorėj, tiek viduj….

 Labai džiauguosi matydama vis gausiau pasipildančias gretas Facebook‘o grupėje „kodėl vyrai myli kales“, kurioje skelbiamos Ori.lt naujienos. Kyla klausimas, kodėl moterys/merginos taip susidomėjo knyga tuo pačiu pavadinimu? Ar mes norime būti kalės? Ar labiau norime būti mylimos? Tarkim, aš, noriu mylėti ir būti mylima. Prisipažinsiu, kartą bandžiau naudotis vienos iš knygų patarimais. Iš pradžių puikiai veikė, kol nutiko situacija, kuri knygoje nebuvo aprašyta. Kaip elgiausi? Taip, kaip elgdavausi anksčiau…. tai buvo „staigmena“ man ir mano tuometiniam vyrui. 🙂  mes abu atradom, kad esu šiek tiek kitokia…. Šia proga noriu paskelbti naują akciją. Continue reading “Akcija: „ką apie save pagalvosiu aš?“”

Savęs išlaisvinimas

Gyvenimas tampa įdomiu, kai atsisakome būti tobulais

 Vienas iš mūsų gyvenimo tikslų yra būti netobulu. Nesupraskime to klaidingai. Kai klystame, manome, kad turime trūkumų ar neatitinkame reikalavimų, tačiau gyvenimo tikslas yra eksperimentuoti, patirti, išmokti, o netobulumas, šiuo atveju, būtina sąlyga. Gyvenimas tampa įdomesniu kai atsisakome poreikio būti tobulais ir siekiame netobulumo. Continue reading “Savęs išlaisvinimas”

Seminaras

„Pripažink, priimk save ir visas dovanas, kurios paslėptos tavyje“

 Kviečiame į dviejų dienų praktinį seminarą „Savęs priėmimo menas“.  Seminaro tikslas:

  • Giliau pažinti save;
  • Išmokti atpažinti ydingas nuostatas, trukdančias gyventi meilėje, darnoje, džiaugsme ir kt.;
  • Patirti gyvenimo meilėje priėmimo procesą, kuris padės realizuoti save ir kurti harmoningą gyvenimą ateityje. Continue reading “Seminaras”

Nelygiaverčiai santykiai

 Viena iš nuostabiausių ypatybių intymiuose santykiuose yra davimo ir ėmimo energijos manai, atsirandantys tarp dviejų žmonių. Idealiu atveju, abu žmonės kalba ir išklauso, teikia ir priima paramą vienodai. Retkarčiais kiekvienuose santykiuose šis balansas permetamas ant vieno žmogaus, kuriam tenka daugiau išklausyti, daugiau duoti. Paprastai, ilgainiui net tokia išimtis įgauna savo ritmą ir mes visi išgyvename tokias akimirkas kai imame ar duodame daugiau. Continue reading “Nelygiaverčiai santykiai”

Santykių alchemija

Daugelis iš mūsų santykius įsivaizduojame kaip žaidimą pokeriu. Darome visą įmanoma, kad tapti stipresniu už kitą, o jei nepavyksta, ̶ blefuojame ir apsimetame, kad savo rankose laikome kortas, kurių iš tikrųjų nėra. Mes meluojame, mes apgaudinėjame.

Tai tipinis šių laikų santykių modelis. Tačiau yra ir kitas modelis, aprašytas T. Kenijon‘o knygoje „Manuskriptas“ – tai Šventasis ryšys.
Atleiskite už tiesmukiškumą, bet Šventasis ryšys skirtas ne kiekvienam, nes jis reikalauja visiško atvirumo tiek su pačiu savimi, tiek su partneriu. Priešingai nei tipiniuose santykiuose, kuomet slepiame nuo partnerio savo kortas, šiuo atveju jas visas išklojame ant stalo, ryškioje sąmoningumo šviesoje, kad mūsų partneris galėtų pamatyti: visas mūsų viltis, baimes, aistras, smulkmeniškumą ir pavydo kupinas mintis. Jis/ji turi pasielgti taip pat. Deja šis modelis nesuveiks, jei turime pasiruošę užpakalines duris, pro kurias ketiname mentaliai pasprukti, taip pat jis neveiksmingas, jei abu partneriai ne iki galo sąžiningi vienas su kitu. Continue reading “Santykių alchemija”

Kelionė į santykius prasideda nuo savęs

Šį straipsnelį skiriu savo draugui Vytautui iš USA, ieškančiam ir nerandančiam merginos.

Kelias į santykius, tai kelias, kuriuo eidami panaudojame visą savo išmintį ir patirtį.
Jei ketiname pradėti ieškoti mums tinkančių santykių, prieš tai pasinaudokime proga patobulinti save ir apsispręsti, ko iš tikrųjų norime iš gyvenimo. Atlikę šią savistabą, puikiai suvoksime, kokį žmogų norėtume turėti šalia savęs.
Prieš sutikdami savo svajonių partnerį, visų pirma, turime tapti svajonių partneriu patys sau. Kai išmokstame patenkinti savo pačių poreikius, mums nebereikia žmogaus, kuris užpildytų tuštumą esančią mūsų viduje. Pažinę ir išmokę mylėti save sukuriame tvirtą pagrindą draugystei.

Continue reading “Kelionė į santykius prasideda nuo savęs”

Santykių paslaptis

„James RAY. Kaip gali tikėtis, kad kas nors bendrautų su tavimi, jeigu pats sau nepatinki? Ir šiuo atveju veiks traukos dėsnis, arba Paslaptis. Turi gerai tą įsisąmoninti. Štai ką turėtum apsvarstyti: „Ar elgiuosi su savimi taip, kaip norėčiau, kad kiti žmonės su manimi elgtųsi?“

 „Jei nesielgi su savimi taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi elgtųsi, niekada nepakeisi esamos padėties. Veiksmai atspindi mintis, tad jeigu nemyli ir negerbi savęs, išleidi signalą, kuris tarsi sako, jog nesi labai svarbus, labai vertas dėmesio, ko nors nusipelnęs. Šis signalas bus siunčiamas toliau ir tu vis dažniau atsidursi situacijose, kuriose žmonės elgsis su tavimi netinkamai. Žmonės tėra rezultatas. Priežastis – tavo mintys. Turi pradėti mylėti ir gerbti save ir išspinduliuoti atitinkamo dažnio signalą. Tada traukos dėsnis išjudins visą Visatą, ir tavo gyvenime atsiras daugybė tave mylinčių ir gerbiančių žmonių. Continue reading “Santykių paslaptis”

Niekas negali mums sutrukdyti savo gyvenime rasti vietos svarbiems dalykams ir sukurti savo vertybių matą

Fashion shot on the beach. Summer 2006

“Kas nesupranta, kad visus dalykus gyvenime reikia suskirstyti pagal svarbumą sau nuo svarbiausio iki nereikšmingiausio, tas pasitraukia iš konkurso, kuris gyvenime vyksta tik vieną kartą.

Jis pats iš savęs atima šansą įgyvendinti tai, kas jam teikia malonumą. Lekia nuo vieno reikalo prie kito. Nereikšmingiems dalykams jis skiria daugiau laiko ir jėgų, nei derėtų, užuot teisingai paskirstęs savo jėgas:

KONKURSAS. Nauja!

Mielos ori.lt  lankytojos,

Nauji metai – nauji planai. Sakoma, jei nori, kad norai išsipildytų, juos reikia užrašyti. Pasidalinkite savo šių metų planais/norais/tikslais su ori.lt lankytojomis. Pirmosios trys,  atsiuntusios savo 10 šių metų tikslų/norų/svajonių  bus apdovanotos simboliniais prizais. Dešimt svajonių/norų/tikslų sarašą siųskite el. paštu ori@ori.lt.

Smagaus svajonių išsipildymo! Ir paskubėkite, Continue reading “KONKURSAS. Nauja!”

“Aš tave myliu” prasideda žodžiu “aš”

“Moterys teka už vyrų, nes jiems sekasi, jie yra apsukrūs arba stiprūs, kloja joms po kojomis mamutus, puikiai sudarinėja balansus ar lovoje yra tikri virtuozai. Moterys teka už vyrų, nes jie yra lygiai tokie ar visai kitokie nei jų tėvai. Moterys teka už vyrų, nes jie yra jų vaikų tėvai arba dėl jų alpo visos  jų draugės. Moterys teka už vyrų, nes buvo savo tėvų jiems pažadėtos arba už tai gavo pinigų ar naują pasą. Continue reading ““Aš tave myliu” prasideda žodžiu “aš””