Kaip įveikti stresą

Ar pažįsti bent vieną moterį, kuri niekuomet nepatiria streso? Jei žinai, susirask ir prašyk pasidalinti išmintimi. O dabar kirsčiau lažybų, kad suradusi ją išgirsi šiuos patarimus:

Savęs negerbimo genezė

„Galime išskirti tris pagrindinius savęs negerbimo šaltinius: visų pirma nusivylimą nepasiekus išsvajoto idealo; po to – neigiamus pranešimus iš tėvų bei asmenų, laikomų reikšmingais, ir galų gale – atakos asmenybės „šešėlio“, kurį didele dalimi sudaro išstumtas, vadinasi, neišnaudotas žmogiškasis ir dvasinis potencialas.

Pirmasis priešiškumo sau šaltinis veržiasi iš absoliučios laimės bei tobulybės paieškų, tarsi visi turėtume būti dievais ar deivėmis, o mažų mažiausiai – princais ir princesėmis. Šis begalinis troškimas mumyse veikia nepaisydamas žmogiškajai būtybei būdingų ribų ir bejėgiškumo. Turime po truputį mokytis priimti savo ribotumą ir toleruoti savo kaltę dėl netobulumo. Konkretus savo kaip kūrinio būsenos priėmimas visada buvo laikomas dideliu žingsniu į psichologinę ir dvasinę sveikatą.“ Continue reading “Savęs negerbimo genezė”

Patarimai ištekėjusioms moterims

Pradėkite nuo išvaizdos.“ (149 p.)

 Jei jūsų vyras nekreipia į jus dėmesio, gal tam yra kokia nors priežastis? Įdėmiai įsižiūrėkite į save!” “Užuot reikalavusi iš savo vyro daugiau dėmesio arba slapta linkėjusi jo gražutei sekretorei (anot jūsų, ji liekna tik dėl to, kad niekada neturėjo vaikų) pakeisti darbą arba būti atleistai, jau šiandien imkitės tobulinti save. Nesiteisinkit, kad tai per daug dirbtina ir kad jums yra svarbesnių dalykų. Išvaizda turi didelę reikšmę, ir kodėl gi savo vyrui negalėtumėt atrodyti karšta ir patraukli. Įsivaizduokite, tarsi jūs vėl su juo draugautumėt!“ „Gerai atrodydama, jūs geriau jausitės ir jam tai patiks!“ (150 p.) Continue reading “Patarimai ištekėjusioms moterims”