Kaip sužinoti, ar jis jums tinka

„Įdėmiai perskaitykite žemiau pateikiamą vyrų elgsenos „kodeksą“. Jei jūsų išrinktasis taip pasielgs ne kartą – pats metas suklusti. Bendras jūsų gyvenimas ilgainiui pasidarys neįmanomas, jei…

jis nuolat giriasi. Vyrai, kurie dedasi esą visažiniai, nepakenčiami. Šiek tiek pasipuikuoti – nieko blogo. Bet jei jis viską už jus geriau išmano, moka ir gali, susimąstykite. Gyvenimas su tokiu „genijumi“ taps kančia, jei nebūsite linkusi jam nuolaidžiauti.

lygina jus su buvusiąja. Jei taip – tučtuojau palikite jį. Vadinasi, jūs jam anaiptol nesate nepakartojama, tikriausiai jis vis dar myli aną. Pasigailėjimo vertas subjektas. Tegu vienas gyvena su praeities prisiminimais.

bando jus perauklėti. Tai gana rimas įspėjimas, kad jis jums netinka. Jam užkliūva jūsų džinsai, šukuosena, jūsų krūtinė jam atrodanti per maža, o tarp draugų jūs per garsiai juokiatės. Nekeiskite džinsų, bet pakeiskite partnerį.

nuolat jums priekaištauja. Gana rimtas signalas. Vadinasi jam nepatinka, kai jūs ką nors darote be jo žinios. Kai jūs ilgai užtrunkate darbe, o grįžusi namo turite klausytis jo verkšlenimų (girdi, kaip visiems buvo blogai: ir jam, ir jūros kiaulytei, ir papūgėlei), keiskite ne darbą, o partnerį.

Continue reading “Kaip sužinoti, ar jis jums tinka”