Diskusija: ar gali mergina/moteris imtis iniciatyvos pirma santykių pradžioje?

Daugelio mano pažįstamų moterų nuomone, mergina/moteris turėtu sulaukti vyro iniciatyvos su ja susipažinti. Anot jų, vyras pirmas turėtų užkalbinti, paprašyti telefono numerio, pakviesti į pasimatymą ir t.t. Panagrinėkime, ką šiuo klausimu sako knygos apie vyrų/moterų santykius.

D. Copeland ir R. Luis knygoje „Kaip sutarti su vyrais“ teigia, kad moterys, kurios buvo išauklėtos tikėti, kad pakviesti vyrą į pasimatymą tolygu nusižeminti, dažniausiai yra vienišos būtent dėl šios priežasties. Autorių nuomonė, „senosios“ taisyklės nebegalioja, todėl santykius užmegzti gali ne tik vyrai, bet ir moterys. Tačiau štai ką jie siūlo merginai/moteriai, kuri ryžtasi skambinti vyrui pirma: „Jeigu jam skambinate, žinutę galite palikti tik du kartus.“ „Priešingu atveju jis gali jus pradėti vadinti: „Ta moteris, kuri man visada skambina“ ir taip puikuotis, kad jo siekiate ir trokštate, jog niekada nepaskambins pats.“ (psl. 185) Continue reading “Diskusija: ar gali mergina/moteris imtis iniciatyvos pirma santykių pradžioje?”

Vaikinai visame gražume. Kaip jie flirtuoja

“Kiekvienas vaikinas, žinoma norėtų, kad tokie seniai patikrinti klausimai, kaip “Ar nori pašokti?” arba “Kiek dabar valandų?”, nesunkiai padėtų pasiekti tikslą. Tačiau taip būna tik tuomet, kai mergina pati nusprendžia, jog nori su juo susipažinti.

Kitais atvejais vaikinui tenka pasukti galvą norint padaryti įspūdį pasirinktai merginai – ir tam jis ne visada panaudoja tinkamiausias priemones.

Toliau sužinosite keletą tipiškų vaikinų elgesio būdų, kai jie ieško merginos.

1. Jis erzina tave

Vos tik jis tave pamato, tuoj skuba įgelti ar įžeisti – elgiasi visai pagal šūkį “Kas myli, tas vienas kitą erzina”. Tu esi priversta kažkaip apsiginti – ir taip prasideda jūsų susirėmimas. Taip elgdamasis vaikinas pasilieka atsarginį išėjimą: jeigu jam nepavyks pelnyti tavo simpatijos, jis nieko nepraras. Tokioje situacijoje ir tu turi šansą geriau jį pažinti, tau nereikia iš karto sakyti “taip” arba “ne”. Continue reading “Vaikinai visame gražume. Kaip jie flirtuoja”