Neištikimybė nėra banali

Neištikimybė – ne toks dažnas reiškinys, kaip manoma

 „Kiek žmonių išdrįsta nepaklusti įvairiems seksualinės laisvės suvaržymams? Sprendžiant iš tyrimų ir kai kurių klinikinių specialistų nuomonės, neištikimi yra beveik visi. Kitų šaltinių teigimu, yra priešingai.“ (psl. 21)

Polinkio į neištikimybę prognozavimas

 Taigi kas trokšta nevedybinių santykių, peržengia ribą ir išdrįsta imtis veiksmų? Į šį klausimą iškart atsakau keliais teiginiais, kuriuos plačiau nagrinėsiu kituose skyriuose. Pagal mano siūlomus dešimt kriterijų net galima įvertinti žmogaus polinkį į neištikimybę. Kuo daugiau kriterijų žmogus atitinka, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus neištikimas.

Nepasitenkinimas santuoka

Kuo labiau stiprėja subjektyvus žmogaus nepasitenkinimas, tuo labiau tikėtina, kad jis bus neištikimas. Continue reading “Neištikimybė nėra banali”

Pozityvaus mąstymo rinkinys

Paskutiniu metu labai išpopuliarėjo knygos apie pozityvų mąstymą, o ir pažįstamų tarpe vis dažniau nuskamba tokios frazės, kaip: „reikia mylėti save“, „reikia galvoti, kad pavyks ir tuomet tikrai pavyks“, „gyvenimas yra gražus, tik reikia mokėti jį pamatyti“ ir t.t.

Perskaičiau ne vieną knygą, skatinančią mąstyti teigiamai, tačiau visa perskaityta medžiaga taip ir pasiliko kažkur giliai giliai ilgalaikėj atminty… , o gyvenimas koks buvo, toks ir liko. Todėl šiandien norėčiau sustoti ir „ant savęs“ išbandyti teigiamo mąstymo poveikį. Šiam tikslui pasigaminau skaidrių rinkinį, kuriame surašyti, mano galva, esminiai dalykai, kurių trūksta kiekvienos iš mūsų gyvenime. Teiginius naudojau iš L.L. Hay knygos „Gyvenimas! Vienintelis ir nepakartojamas.“, kai kuriuos jų sukūriau pati. Continue reading “Pozityvaus mąstymo rinkinys”

Intymumas

“Kas yra intymumas? Vien žodis sužadina daugybę vaizdinių! Argi intymumas nėra seksas? Apkabinimai, bučiniai, prisilietimai? Na… taip ir ne. Intymumas gali pasitelkti seksualinę išraišką arba fizinį bendravimą. Tačiau intymumas yra daugiau nei seksas.

Tuomet gal intymumas yra kažkas panašaus į romantiškumą? Atsakymas vėlgi yra ir taip…ir ne. Intymumas gali būti romantiškas, bet jis nebūtinai toks.

Na gerai. Intymumas – tai nuolatinis bendravimas su žmogumi, kuris pažįsta tavo vidų ir išorę, ir tu jam patinki su visais trūkumais. Tiesa? Vėl gi – taip ir ne. Bet taip jau yra, kad intymumas retai kada ribojamas santykių su vienu žmogumi. Jeigu intymumo tikėsimės tik iš santykio su vienu žmogumi, tą ryšį uždusinsime, per daug iš jo tikėdamosi. Mūsų intymumo poreikis neturėtų būti patenkintas vienoje vietoje. Continue reading “Intymumas”