Santykių alchemija

Daugelis iš mūsų santykius įsivaizduojame kaip žaidimą pokeriu. Darome visą įmanoma, kad tapti stipresniu už kitą, o jei nepavyksta, ̶ blefuojame ir apsimetame, kad savo rankose laikome kortas, kurių iš tikrųjų nėra. Mes meluojame, mes apgaudinėjame.

Tai tipinis šių laikų santykių modelis. Tačiau yra ir kitas modelis, aprašytas T. Kenijon‘o knygoje „Manuskriptas“ – tai Šventasis ryšys.
Atleiskite už tiesmukiškumą, bet Šventasis ryšys skirtas ne kiekvienam, nes jis reikalauja visiško atvirumo tiek su pačiu savimi, tiek su partneriu. Priešingai nei tipiniuose santykiuose, kuomet slepiame nuo partnerio savo kortas, šiuo atveju jas visas išklojame ant stalo, ryškioje sąmoningumo šviesoje, kad mūsų partneris galėtų pamatyti: visas mūsų viltis, baimes, aistras, smulkmeniškumą ir pavydo kupinas mintis. Jis/ji turi pasielgti taip pat. Deja šis modelis nesuveiks, jei turime pasiruošę užpakalines duris, pro kurias ketiname mentaliai pasprukti, taip pat jis neveiksmingas, jei abu partneriai ne iki galo sąžiningi vienas su kitu. Continue reading “Santykių alchemija”