Savęs išlaisvinimas

Gyvenimas tampa įdomiu, kai atsisakome būti tobulais

 Vienas iš mūsų gyvenimo tikslų yra būti netobulu. Nesupraskime to klaidingai. Kai klystame, manome, kad turime trūkumų ar neatitinkame reikalavimų, tačiau gyvenimo tikslas yra eksperimentuoti, patirti, išmokti, o netobulumas, šiuo atveju, būtina sąlyga. Gyvenimas tampa įdomesniu kai atsisakome poreikio būti tobulais ir siekiame netobulumo. Continue reading “Savęs išlaisvinimas”

Seminaras

„Pripažink, priimk save ir visas dovanas, kurios paslėptos tavyje“

 Kviečiame į dviejų dienų praktinį seminarą „Savęs priėmimo menas“.  Seminaro tikslas:

  • Giliau pažinti save;
  • Išmokti atpažinti ydingas nuostatas, trukdančias gyventi meilėje, darnoje, džiaugsme ir kt.;
  • Patirti gyvenimo meilėje priėmimo procesą, kuris padės realizuoti save ir kurti harmoningą gyvenimą ateityje. Continue reading “Seminaras”

Nelygiaverčiai santykiai

 Viena iš nuostabiausių ypatybių intymiuose santykiuose yra davimo ir ėmimo energijos manai, atsirandantys tarp dviejų žmonių. Idealiu atveju, abu žmonės kalba ir išklauso, teikia ir priima paramą vienodai. Retkarčiais kiekvienuose santykiuose šis balansas permetamas ant vieno žmogaus, kuriam tenka daugiau išklausyti, daugiau duoti. Paprastai, ilgainiui net tokia išimtis įgauna savo ritmą ir mes visi išgyvename tokias akimirkas kai imame ar duodame daugiau. Continue reading “Nelygiaverčiai santykiai”