Antra proga: kaip susigrąžinti buvusį vaikiną arba vyrą?

Šį karta pakalbėkime apie tai, ar yra būdas, kurį naudodamos galėtume susigrąžinti buvusį vyrą ir tuo pačiu išlikti orios.

E. Fein ir S. Schneider knygoje „Moteris visada teisi“ pateikiamas gan paprastas ir nekaltas būdas. Prieš žengiant šį žingsnį, visų pirma reikėtų atleisti sau pačiai už padarytas klaidas (pvz. elgėtės su juo kaip su savo nuosavybe arba jis jus paliko, nes gyvenant kartu pritrūko laisvės ir pan.). Autorės šį būdą vadina „vienas skambutis užbaigimui“. Continue reading “Antra proga: kaip susigrąžinti buvusį vaikiną arba vyrą?”

“Paskutinės atostogos” arba apie meilę sau

Nuostabus filmas. Rekomenduoju pažiūrėti kiekvienai:

“Džordžia tyliai, ramiai, taupiai gyveno Luisianoje. Ir vieną dieną sužino, kad serga nepagydoma liga ir jai teliko trys savaitės. Moteris pasiima visas santaupas išvyksta į Europą, apsigyvena prašmatniam viešbutyje, užsisakinėja prašmatniausią maistą. Be abejo, ji kelia didžiulį aplinkinių susidomėjimą. Tačiau neturėdama ką prarasti, ji stengiasi būti savimi ir sakyti tai, ką galvoja…”

 

Kaip nugyventi gražų gyvenimą

Tapk savo pačios drauge…

 Tikėjimas savimi, tuo, kuo esi ir į tai, kaip atrodai yra pagrindu, norint pasiekti tai, ko trokšti gyvenime ir paleisti visą bereikalingai kylantį nerimą, kai lyginame save su kitais.  Žinau, kad nėra lengva tai padaryti….tačiau verta, nes išsilaisvinusi iš neigiamų minčių apie save, pradėsi gyventi iš tikrųjų nuostabų gyvenimą. Todėl nesvarbu kokį kūną turi, net jei ir atrodo, kad būtų gerai numesti keletą kilogramų ar tapti geresnės formos, siūlau perskaityti šiuos kelis patarimus ir jų laikytis:

  1. Sukurk „Myliu save, nes…“ sąrašą.

Visų pirma, parašyk 20 dalykų, kuriuos myli savyje. Tai gali būti: šypsena, jumoro jausmas, patrauklumas, gražios rankos, geraširdiškumas ir pan. Įrašyk dalykus, kuriuos darai gerai, dėl ko didžiuojiesi savimi. Jei sunku rašyti apie save, pagalvok, ką pasakytų apie tave geriausia draugė. Atėjo laikas tapti savo geriausia drauge. Continue reading “Kaip nugyventi gražų gyvenimą”