Linksmų švenčių!

Mielosios,

Kokiame pasaulio krašte bebūtumėte, ką bedarytumėte, artėjant metų pabaigai noriu padėkoti visoms ir kiekvienai už bendravimą.

Dėkoju, kad esate mano gyvenime, nepriklausomai, ar bendravome asmeniškai ar skaitėte čia esančius straipsnius. Be jūsų nebūtų Ori. Kiekviena iš Jūsų esate brangi ir ypatinga.

Labai tikiuosi, kad kitais metais šis tinklapis įgaus naujų spalvų, pasipildys naujomis mintimis ir idėjomis bei taps interaktyvesnis.

Naujieji metai visai čia pat…skirkite laiko sau pasipuošti, pasirūpinti savo poreikiais, savimi, pamilkite save iš naujo, būkite ta permaina, kurią norėtumėte matyti kituose ir pasaulis aplink Jus pasikeis. Būkite laimingos, būkite orios!

Su meile Sonata

(Ori.lt)

Laimės receptas 2012-iems

Ar galima sukurti laimės receptą? Nustebsite, tačiau parinkę tam tikrus komponentus tikrai galite pasigaminti tokį kokteilį. Bet kiekvienam žmogui reikalingas skirtingas receptas, o ir susikurti jį teks pačiam. 

Laimė dažnam atrodo itin neapibrėžtas dalykas, net šiek tiek banalokas ir lėkštas. Tačiau kiekvienas trokšta būti laimingas. Todėl laimės receptus ir sėkmės formules žmonės kuria per amžius ir stengiasi rasti tokį, kuris tiktų visiems. Matyt, čia ir slypi didžioji klaida. Juk vienas žmogus laimingas jaučiasi klausydamasis geros muzikos, kitas – stebėdamas futbolo rungtynes, dar kitas džiūgauja girdėdamas žiūrovų aplodismentus ar regėdamas savo nuotraukas bulvariniuose leidiniuose, kur nušviečiamos grietinėlės kronikos. Tačiau pasitaiko ir tokių, kurie išvis nežino, ką reiškia būti laimingam. Tad kur gi slypi mūsų laimės recepto komponentai?

Continue reading “Laimės receptas 2012-iems”

Kalėdinis sveikinimas

Šį straipsnį perskaičiau brolio svetaineje. Parašytas su gilia mintimi, pajautimu, iš širdies gilumos, apie meilę. Tikiuosi, kad jis privers susimastyti apie artėjančias šventes, pažvelgti į meilę kitomis akimis, net jei ji ir be atsako. Su artėjančiom šventėm, mielosios!

“Broliai seserys,

Apsvarstydami mūsų gyvenimus, žvelgdami į nūdieną, kai aplinka mums grasina neturtu, ne meile, dangus lyg dar labiau apsiniaukia. Ir mes kenčiame. Kenčiame ne meilę, nesupratimą, buvimą vienatvėje. Žmogiška prigimtis mums siūlo pamatyti visišką savo bejėgiškumą. Žinoma, mes patys bandome iš šių sužeidimų išsigydyti, bet matome, kad kiek besistengiame, vis darosi sunkiau ir blogiau, tampame vis labiau vienišesni ir liūdnesni. Mes nesugebame patys vieni nugalėti šių žaizdų. Pradedame suprasti, kad turime pripažinti savo silpnumą, alkti kito meilės ir patiems būti atviriems meilei. Taigi, turime mylėti ir mylėti stipriai ir giliai. Continue reading “Kalėdinis sveikinimas”