Ponas “Normalusis”

Nauji metai, nauji batai. Neseniai Facebook‘e po straipsneliu „Kaip netekti vaikino per 10 dienų“ perskaičiau merginų komentarus „geriau parašytumėte, kur jį rasti. Normalų…“. Užkliuvo žodis „normalų“. Ar kada nors bandėte sudaryti sąrašą vyro savybių, kurios jūsų nuomone atitiktų žodį „normalus“?

Dėl šių komentarų nutariau (šį pusmetį) kelti į Ori.lt straipsnius orientuotus į patarimus, kaip susirasti antrąją pusę. Pažaiskim, paeksperimentuokim, kas žino? Gal pasiseks? Nes…

Aš kaip ir jūs, mielosios vienišės, šiais metais norėčiau patirti draugystės džiaugsmą, pažinti save ir šalia esantį žmogų meilėje, pasimėgauti dviejų žmonių bendravimo teikiamais malonumais ir visais kitais nuostabiais dalykais, kurie telpa į žodį „santykiai“.

Šį kartą siūlau pradėti nuo apsisprendimo, koks gi turėtų būti Ponas Normalusis? Viena amerikiečių santykių ekspertė (kaip dabar populiaru vadinti „kaučerė“), Poną Normalųjį apibūdina taip: Continue reading “Ponas “Normalusis””

Kaip netekti vaikino per 10 dienų?

“Kiekviena iš mūsų yra ne kartą patekusi į keblią situaciją, kai vos prieš savaitę naujasis   nepakartojamas, vienintelis, idealus draugas tampa visišku asilu, nebrendyla, kuris nieko nenutuokia apie jūsų emocinius poreikius. Ir tada jūs nusprendžiate – viskas, nebenoriu! Taip, tačiau kaip atsikratyti jo inteligentiškai, nesukeliant bereikalingo pykčio ir nuoskaudos pliūpsnių? Paprasčiausias būdas – priversti jį palikti jus. O tai išties nėra labai sudėtinga. Be to, dar ir linksma! Continue reading “Kaip netekti vaikino per 10 dienų?”