Meilė yra daugiau nei Valentino diena

Meilė ateina nepastebimai; mes matome ją tik išeinančią.
–Austinas Dobsonas
Kaip dažnai mes esam akli kitų rodomai meilei? Tačiau beveik visada žinome, kad meilė atimta iš mūsų. Staiga pasijuntame bejėgiai, vieniši, atstumti ir kupini nevilties. Galime verkti manydami, kad mūsų daugiau niekas nebemylės. Tačiau aplink mus yra mylinčių žmonių, pasiruošusių padėti.
Lygindami meilę tik su seksualiniais santykiais mes niekada nepamatysim jos grožio. Meilė turi tiek daug formų ir ateina iš tokios gausybės žmonių! Praradus meilę gali atrodyti, kad netekome visos meilės, kuri tik mums bus rodoma.
Meilė yra daugiau nei Valentino diena, aistra ir svaiginantys ekstazės jausmai. Continue reading “Meilė yra daugiau nei Valentino diena”

Patarimai moteriškumui susigrąžinti

Kartą vienoje paskaitoje apie santykius, išgirdau anglišką frazę apibūdinančią moteris – „bossy“, kitaip tariant valdinga, vyriška. Anot santykių ekspertų, tokios moterys turi mažai šansų susirasti vyrą, o jį radus išlaikyti šalia savęs. Problema aiški. O koks sprendimas?

Vedų psichologas R. Naruševič pateikia ilgiausią sąrašą veiklų, kurios pažadina moterišką energiją. Čia pateiksiu tik keletą iš jų: Continue reading “Patarimai moteriškumui susigrąžinti”