Išmintingų Naujųjų metų!

Laikrodžiui artėjant link dvyliktos valandos noriu prisiliesti prie Ori.lt savo mintimis, jausmais ir nuoširdžiausiais linkėjimais. Padėkoti visoms lankytojoms ir lankytojams už apsilankymą ir komentarus, už galimybę žinoti, kad puslapis yra lankomas ir mėgstamas. Tai maloniai paglosto manąjį ego, taip pat suteikia žinojimą, kad savo pasirinktu keliu neinu viena. Po daugelį Lietuvos miestelių ir pasaulio šalių yra išsibarsčiusios moterys, kurios nesitenkina banalia kasdienybę, o siekia šio to daugiau, giliau ir prasmingiau. Dėkoju už buvimą kartu!

Taip pat dėkoju savo šeimai mamai, tėtėi, Arciai, Simai, Gražinai, senelei už palaikymą mano beprtiškiausių idėjų, draugams už optimizmo pilnus paskatinimus, kolegoms už baimę akyse, slaptam gerbėjui už draugišką petį, išklausymą ir ašarų šluostymą, guru Lėjai už šviesą ir kitokį požiūrį į gyvenimą ir svarbiausia, mano mažam angelėliui, Paulai, už tvirtybę, tikėjimą ir gyvenimo pamokas!

Nauji metai man visada siejosi su senųjų metų rezultatų susumavimu ir naujų siekių ir planų susirašymu. Malonu pripažinti, kad praeitų metų svajonės išsipildė su kaupu ir patyriau tikrai nuostabių gyvenimo nuotykių. Keletą jų išvardinsiu: Continue reading “Išmintingų Naujųjų metų!”