Paversk šiuos metus svajonių išsipildymo metais!

Sausis, planų mėnuo.

Važiuodama traukiniu į darbą skaičiau žurnalą ‘Psichologies’. Patiko straipsnis “Paversk šiuos metus svajonių išsipildymo metais”.
Kodėl rašau apie svajones ir jų išsipildymą? Todėl, kad, mano manymu, jos yra visko pradžia. Moteris savo gyvenime privalo tureti šiek tiek daugiau nei kasdienę rutiną, kažką, kur ji galėtų sugįžti po ilgos darbo dienos, kur pasikrautų būdama visiškai išsekusi, kažką, kuom domėtųsi labiau nei (te neužpyksta vyrai) savo vyru.
Šią paslaptį sužinojau iš vienos amerikiečių psichologės, mokančios moteris kaip bendrauti su vyrais. Ji teigia, kad kai turime gyvenime aistrą, siekiame savo svajonių išsipildymo, tampame laimingesnės ir mažiau priekabios. Ar esate kada stebėjusios vyrą, kuomet jis seka akimis savimi patenkintą moterį? Juk tuoj pat nori užmegzti su ja ryšį, o jei tai jūsų vyras – jis jaučiasi, kad jis yra jūsų laimės priežastis. Mano tėtė, visada sakydavo mamai, kai ji grįždavo namo iš kur nors labai patenkinta: “kokia tu šiandien faina”.

Vilniuje renkama nauja moterų bendravimo grupė “Moterys, kurios myli per stipriai”.

Mielos moterys ir merginos,

Ši informacija greičiausiai skirta ne jums, o moterims, kurios myli per stipriai.

(Pasitikrinti ar mylite per stipriai, galima prisegtame lapelyje)
Kankinantis mylėjimas per stipriai labai dažnai yra kruopščiai slepiamas ir būna net sunku įtarti, kad moteris turi šį skausmą,
o pagalba jai – labai reikalinga, todėl pasidalinkite, prašau, žemiau pateikta informacija apie renkamą grupę su draugėmis ir pažįstamomis.

Padėkime vienos kitoms!