Susipažinkime, esu Paula!

Sveikos panelės‼

Aš esu Paula, naujojo skyrelio panalėms autorė. Man 11 metų, tačiau daug kas sako, kad esu vyresnė, nes subrendau per anksti ir kartais jau pasidarau makiažą. Yra žmonių manančių priešingai, nes nesu realistė. Draugės mane vadina“Svajojiste“.

Šiaip domiuosi gyvūnų, bet labiausiai bičių gyvenimu, auginu katiną Rainį, užsiimu joga (praeitą vasarą buvau jogos retrite, o jogos užsiėmimus lankiau nuo metukų (močiutė vedėsi mane kartu)), labai mėgstu skaityti knygas.

Ne paslaptis – paauglystė nelengvas periodas, todel šiame skyrelyje rašysiu apie savo, kaip paauglės išgyvenimus, pasidalinsiu patarimais kaip įveikti paauglį ištinkančius sunkumus, apie panelių laimes ir nelaimes ir kaip susidraugauti su vaikinais bei kt.

Iki, pasimatymo!

Paula

Esu NUOSTABI!

Sveikutės,

Štai atriedėjo, atskubėjo dar vienas penktadienis . Kas naujesnio Jūsų pasaulyje?

Aš gyvenu ant slenksčio ribos, kai turiu apsispręsti, ką daryti toliau, kurią šalį pasirinkti, tęsti studijas truks plyš ar grįžti prie kasdienės rutinos iš kurios ištrukau beveik metus atgal. Sudėtingas laikotarpis ir labai sekinantis. Kuo daugiau apie tai galvoju, tuo liūdnesnė jaučiuosi. Kartais noriu pabėgti toli (pusę metu į priekį) ir iš ten stebėti kaip susiklostė mano gyvenimas, kurį kelią pasirinkau. Neseniai kolegė pastebėjo: „Sonata, jaučiu lyg tavo viduje sukasi tornadas. Eini ir šluoji viską pakeliui“. Sustojau ir susimąsčiau….nesu sąmoninga savo kasdienybėje. Mintimis esu ten, kažkur, birželio penkioliktoje dienoje, kuomet priimu sprendimą. Baugu…. bet ir tai yra tiesa, kad gyvenime negalime suklysti rinkdamiesi, nes renkamės patirtį. Išsirenkame būdą (sudėtingesnį ar lengvesnį) kuriuo patirsime tai, kas mūsų sielai numatyta šiam gyvenime patirti. Tai tik sielos kelionė, namų darbai, kuriuos reikia atlikti, kad tapti geresniu žmogumi.

Vakar buvau susitikusi su labai pozityviai nusiteikusiu vyriškiu. Jis dažnai lankosi kavinėje kur dirbu. Prisipažinsiu, kai jį pamačiau, pagalvojau – štai gyvenimu ir savimi patenkintas verslininkas, kuris kasdien sau leidžia išgerti Latte puodelį ir šypsosi visiems esantiems šalia. Continue reading “Esu NUOSTABI!”

Laikas pasirūpinti savimi

Sveikos!

Nenumaldomai artėja savaitgalis. O ką reiškia savaitgalis save mylinčiai moteriai? Tai metas atsipūsti ir pasirūpinti savimi.

Šį rytą leidau sau patinginiauti, išsimiegoti iki dešimtos valandos, pusryčiam pasidovanojau pieno ir bananų kokteilį su skrebučių, nuėjau pasivaikščioti, susirašinėjau su broliu ir kolege, pietums pasigaminau brokolių, tiesiog taip, paprastai su sviestu ir druska, plius stiklinė apelsinų sulčių, o pavalgius užsiropšiu patogiai ant lovos ir skaitysiu mylimiausią knygą. Šiandiena bus mano diena, kai pasirūpinsiu savimi. Kviečiu ir Jus mielosios, pamąstyti ką mėgstate labiausiai valgyti, kas verčiau Jūsų lūpas šypsotis ir tai padovanoti sau šį savaitgalį. Smagaus laiko sau!

Sonata

Paveikslėlį tekstui papuošti panaudojau iš puslapio: http://www.resultsresults.co.uk/productive-care/

Su nuostabia diena, mamyte!

Prieš vienuolika metų, gimė mano dukra. Tada, būdama vos kelių mėnesių ji ištarė pirma skiemenį “ma”. Pamenu, kaip su nekantrumu laukiau kol ištars žodį “mama”. Kai tai įvyko, jaučiausi pakylėta iki dangaus. Tai buvo tarsi pirmas atgalinis ryšys, ženklas, kad jos gyvenime esu svarbiausias žmogus. Būti mylima, būti reikalinga –  kiekvienos mamos svajonė. Tačiau be šių dviejų būsenų, bene  svarbiausia yra dar viena, kurią mano dvasinė mokytoja ne kartą pabrėžė. Mama, turi būti gerbiama. Kodėl? Dėl to, kad padovanojo mums gyvybę. Mes galime pykti, nesutikti su mūsų tėvų nuomone, tačiau privalome gerbti.

Yra dar viena priežastis, kodėl privalome gerbti mūsų mamas. Tai, kaip sugebame gerbti mama, atsispindi mumyse pačiose. Pagarba mamai tolygi pagarbai sau, nes kiekviena nešame moteriškumą, motiniškumą savyje, net jei vaikų ir neturime.

Mano ryšys su mama, tik dabar tapo geresniu, bet tam turėjome stipriai pasikeisti abi. Aišku, dar daug ką reikia atleisti, suvokti ir paleisti, tačiau, tai, ką pavyko atkurti jau dovanoja gražias akimirkas, atviruma, švelnumą.

Iš visos širdies sveikinu visas mamas su nuostabia diena. Nuoširdžiai dėkoju už kantrybę, besąlyginę meilę ir gerumą. Stiprybės ir kantrybės mielosios!

O mano mamytei, švelniausias apkabinimas ir didžiulis glėbys pavasarinių gėlių!!!!

Su meile,

Sonata

Penktadienio vakarui

Sveikos mielosios,

šį penktadienio vakarą pažiūrėkite nuotaikingą filmuką “Krudžiai”.

Mano nuomone, jis ypatingas tuo, kad jame parodytas mūsų kasdienis gyvenimas, kaip diena iš dienos elgiamės taip pat, bijome naujovių ir permainų.

“KRUDŽIAI – komedija apie pirmuosius žmones. Priešistorinė šeimyna leidžiasi į pirmąją savo kelionę, kai netyčia sugriūva juos glaudusi ola. Keliaudami per kerinčio grožio kalvas ir klonius Krudžiai atranda naują nuostabų pasaulį, pilną keisčiausių būtybių. Ir nuo tada urvinių žmonių likimas pradeda tekėti nauja vaga.”

Smagios “Krudžių” peržiuros!

Su meile,

Sonata ir Paula