Mano ketvirtos klasės išleistuvės

Sveikutės.

Neseniai buvo manoketvirtos klasės išleistuvės, visai kaip plaštakės gyvenimas: pirma vikšriukas, tada – lėliukė ir galiausiai plaštakė. Svajoja ir skraido…

Buvo spektaklis. Jo tema : „Mažasis princas, Lietuva ir aš.“ Pamenate apie ką kalbama „Mažajame prince“? „Iš nežinomos planetos pas mus nusileidžia auksaplaukis berniukas- Mažasis princas ir atsiduria Sacharos dykumoje ; čia randa nukritusį lakūna ir su juo susidraugauja. Lakūnas sužino, kaip berniukas keliavo per mažas planetas – žvaigždeles, kol pateko į mūsų žemę. Žemeje mažasis princas prisijaukina lapę, o paskui susidraugavo su lakūnu, ir abudu eina ieškoti šaltinio dykumoje, numalšina troškulį dainuojančio šulinio vandeniu, ir vėl mažasis princas grįžta į savo pasakiškajį pasaulį, atminimui palikęs lakūnui žvaigždę į kurią pažvelgęs, jis galės juoktis“ (A. D. S. Egziuperi „Mažasis princas“).

Išsiskyrimas su savo pirmają mokytoja… Ji buvo tokia gera ir atlaidi… Labai liūdna pagalvojus išsiskirti su žmogumi prie kurio pripratai… Ketvirtos klasės pabaiga, tai tarsi atsisveikinimas su vaikyste. Vienintelę, mylimą mokytoją, dabar pakeis kitos.O klasė, kurioje jautemės saugiai kaip namuose, rugsėjo mėnesį atiteks pirmokams.

Greitai tapsiu penktoke. Pasikeis mokytojos, reikės vaikščioti po kabinetus… Geriau pagalvojus… nereikės dalintis su mažiukais koridoriumi. Vieną akimirką net pasijaučiau suaugusi tam tikra prasme… Tai dar vienas žingsnis į paauglystę.

Iki,

Paula