Laiko patikrintos paslaptys….

„Juk visi pažįstame moterų, kurios moka elgtis su vyrais. Regis, vyrai negali atimti iš šių moterų drąsos, paspęsti joms spąstų. Joms būdingas pasitikėjimas savimi bendraujant su vyrais, ir jis nesusijęs su jų išvaizda ar darbu. Tokios moterys tiesiog save vertina – vyrus jos gali pasiimti ar palikti, dėl to šie jų trokšta. Vadinkite tai atvirkščiąja psichologija ar kaip jums patinka, tačiau tokios moterys visada gauna joms skirtus vyrus.“ (24 p.)

Prieš įnikdama į patarimus, prieš patirdama stulbinamus padarinius, turi atskleisti geriausias savo savybes. Nereikia būti tobulai ir nuostabiai, bet reikia parodyti, ką turi geriausio. Taigi…“(27 p.)

 • „Mes nesame mitybos specialistės, tačiau žinome, kad valgydama vaisius ir daržoves, valgį, turintį proteino, jausiesi gerai. O sportuojant išsiskiria endorfinai, kurie pagerina savijautą ir suteikia energijos“(27–28 p.)
 • „Dabar trumpai apie drabužius.“(29 p.) „Vyrams patinka moterys, vilkinčios madingus, seksualius, šviesių spalvų drabužius.“ „Nusipirk kelis gerus klasikinio stiliaus drabužius ir derink juos su pigesniais.“(30 p.) „Vyrams patinka moteriškai apsirengusio moterys.“ „Neišeik iš namų be makiažo.“ „Trumpus plaukus atsiaugink.“ „Išeidama iš namų nepamiršk pasikvėpinti svaiginamais kvepalais – tik nepersistenk.“ (31 p.)
 • „Nebūk triukšminga, netapšnok vyrams per kelius, isteriškai nesilinksmink. Taip elgtis gali būdama su draugėmis, tačiau su vyriškiu, kuris tau patinka, būk tyli ir paslaptinga, elkis kaip dama, sukryžiuok kojas ir šypsokis.“

1 patarimas.Būk ne tokia kaip kitos

„Būti ne tokia kaip kitos, vadinasi, šitaip manyti.“ „Būti ne tokia kaip visos – tai elgsena, pasitikėjimas savimi ir spinduliavimas, persmelkiantis tave nuo galvos iki kojų, tai, kaip šypsaisi (nuo tavo šypsenos nušvinta kambarys), darai pauzes tarp sakinių (tavo kalba nėra nervingas nepaliaujamas tarškėjimas), klausaisi (atidžiai), žvelgi (santūriai), kvėpuoji (lėtai), stovi (tiesiai) ir vaikštai (gyvai, išsitiesus).“(34 p.)

2 patarimas.Neužkalbink vyro pirmoji

 • „Pirmos užkalbindamos vyrą mes įsikišame į įvykius, kurie turi arba neturi nutikti, o gal tampame priežastimi pokalbio ar pasimatymo, kurio neturi būti, ir pasijuntame nelaimingos. Kada nors vėliau jis užkalbins merginą, kurios pats geidžia, o tave paliks.“(39 p.)
 • „Kai kurios labai protingos moterys stengiasi paspartinti įvykius, prisidengdamos (verslo) reikalais.“ „Toks aktyvumas labai rizikingas; kartais pavyksta, tačiau dažniausiai ne, ir tai visada nugramzdina moterį į jausmų prarają. Nepritariančios idėjai, kad vyras turi siekti moters, gali būti atstumtos ar tiesiog nepastabėtos, jeigu ne iš pradžių, tai kada nors vėliau.“(41 p.)

3 patarimas.Nevarstyk vyrų žvilgsniais

 • „Nesijausk turinti užpildyti visas pauzes, nes galiausiai leptelėsi ką nors kvailo.“(46 p.) „Nemanyk, jog esi įpareigota visą laiką jį linksminti ar palaikyti įdomų pokalbį. Tiesiog būk šalia!“ „Taigi vyrai patys turėtų mankštinti savo smegeninę ir stengtis pasakyti ką nors protingo, jie turėtų užduoti daugybę klausimų ir jaudintis, ar šie tau įdomūs.“(47 p.)
 • „Vyrams patinka sunkumai – štai kodėl jie sportuoja, kariauja ir stengiasi įsigyti korporacijų. Blogiausia, ką tu gali padaryti, – palengvinti jam gyvenimą.“ „Vyrai išties jaučiasi gerai tada, jei jie paprakaituoja norėdami tave pamatyti. Neatimk iš jų šito.“(48 p.)
 • „Pusiaukelėje susitinka draugai ir bendradarbiai. Vyrai (tikri vyrai) prieš pasimatymą atvažiuoja pasiimti moterų į namus, biurą. Visada sakyk sau patogią vietą, nesvarbu, kur tu gyveni.“(49 p.)

5 patarimas.Pati neskambink ir tik retsykiais atsakyk į jo skambučius

 • „Jei skambini vyrams, vadinasi, jų sieki, o tai prieštarauja Patarimams. Jie kaip mat pajus, jog tau patinka, ir veikiausiai liausis tavimi domėjęsi!“(52 p.)
 • „Skambinti vyrams nedera ir todėl, kad gali užklupti juos užsiėmusius – žiūrinčius futbolą, mokančius sąskaitas, besilinksminančius su draugais arba miegančius, – tuomet jie nebus nusiteikę su tavimi kalbėtis. Kam rizikuoti?“(52 p.)
 • „Jei turi atsakyti į vyro skambutį, truputį padelsk. Nelėk prie telefono tuojau pat. Paskambinusi kalbėk maloniai, bet trumpai.“(54 p.)

6 patarimas.Visada pirmoji atsisveikink telefonu

 • „Nutraukusi pokalbį, tu verti vyra trokšti daugiau.“(58 p.)
 • „Taigi neplepėk telefonu valandą arba dvi, sijodama savo jausmus ar tai, kas įvyko per dieną. Greitai tapsi permatoma, o tai gali jam nusibosti.“(59 p.)
 • „Vyrams patinka moterys – asmenybės, o ne suvargusios prielipos, laukiančios išgelbėtojo.“(62–63 p.)
 • „Būk laiminga ir visą laiką ką nors veik!“(63 p.)

7 patarimas.Atsisakyk šeštadienio pasimatymo, jei esi pakviesta vėliau kaip trečiadienį

„Vyras turi pakviesti tave į pasimatymą be tavo trigrašio. Tačiau neprikaišiok jam, kad paskambino taip vėlai. Atsisakyk pasiūlymo maloniai, bet tvirtai. Taip pat nepasakok savo planų, nes tai neturi reikšmės. Svarbu tik tai, ką netiesiogiai stengiesi jam pasakyti: jeigu nori susitikti su manimi šeštadienio vakarą, turi skambinti pirmadienį, antradienį ar trečiadienį.“(67 p.)

8 patarimas.Prieš pasimatymą nesėdėk rankas sudėjusi

„…labai naudinga, tiesa sakant, netgi būtina, prieš pasimatymą turėti kuo daugiau reikalų ir darbų. Geriausia plušėti iki tos akimirkos, kai pasigirsta skambutis į duris, tada galiausiai jį išvydus, tavo kvėpavimas būtų kiek padažnėjęs, o energija lietųsi per kraštus.“(71 p.)

9 patarimas.Kaip elgtis per pirmą, antrą ir trečią pasimatymu

 • „Tiesą sakant, viskas, ką tau reikia padaryti per pirmus tris pasimatymus, tai ateiti, atsipalaiduoti, apsimesti aktore, vadinančią nedidelį, tačiau įspūdingą vaidmenį filme.“(75 p.)
 • „Pirmoji baik pasimatymą, ypač jeigu jis tau patinka.“(76 p.)

10 patarimas.Kaip elgtis per ketvirtą pasimatymą ir įsipareigojimų užuomazgoje

 • „Pažvelk į akis, atidžiai jo klausykis, kad pajustų, jog esi mylinti būtybė – moteris, kuri tapusi žmona palaikytų vyra sunkiomis akimirkomis.
 • Bet dar venk tokių žodžių kaip vedybos, vaikai ar ateitis. Apie šiuos dalykus turi prabilti jis. Jis turi imtis iniciatyvos.“(78 p.)

11 patarimas.Visada pirmoji baik pasimatymą

 • „Baigti pasimatymą nėra lengva, ypač jei jis tau patinka ir tu nori ištekėti. Tačiau turi tai padaryti, nes paliktas jis trokš susitikti su tavimi dažniau.“(82 p.)
 • „Pasimatymą turėtų stengtis pailginti vyriškis, o ne tu.“ „Užuot sukusi galvą, kaip pasimatymą prailginti ar padaryti įdomesnį, stenkis pirmoji jį pabaigti.“(83 p.)

12 patarimas. Liaukis su juo susitikinėjusi, jei per savo gimtadienį ar Valentino dieną nesulauksi romantiškos dovanėlės

 • „Svarbu ne dovanos kaina, o kokia ji.“(84 p.)
 • „Patarimas toks – jeigu per gimtadienį arba kita svarbia proga negauni papuošalo arba kitokios romantiškos dovanėlės, gali atsisveikinti su juo, nes jis tavęs nemyli, ir labai tikėtina, kad nesulauksi pačios brangiausios dovanos – sužadėtuvių žiedo.“(85 p.)

13 patarimas.Matykis su juo ne dažniau kaip kartą ar du per savaitę

 • „Pirmą mėnesį matysies su juo kartą per savaitę, antrą mėnesį galėsi susitikti du ar tris kartus per savaitę, o trečią mėnesį – tris ar keturis kartus. Tačiau niekada daugiau kaip keturis ar penkis kartus per savaitę (nebent jūs susižadėję).
 • Vyrai turi pasijusti su susidūrę su tam tikra sąlyga – jeigu jie nori tave matyti septynias dienas per savaitę, turi tave vesti.“(89 p.)

15 patarimas.Neskubėk mylėtis bei kiti patarimai dėl intymumo

 • „Kada leistinas seksas? Anot Patarimų , tai priklauso nuo tavo amžiaus ir to, ką jauti.“ „Jeigu jis tave myli, gerbs kiekvieną tavo sprendimą.“(95 p.)
 • „Privertusi laukti, tik dar labiau pakurstysi jo troškimą ir sustiprinsi aistrą, per tą laiką būsi pasirengusi mylėtis.“(96 p.)
 • „Jeigu susitikinėji su vyriškiu mėnesį ar du ir kurį laiką nesirengi su juo miegoti, bus nesąžininga jam to nepasakyti. Šitaip tu jį paprasčiausiai suerzinsi.“(99 p.)

16 patarimas.Nenurodinėk jam, ką jis turi daryti

 • „Jei savaitgaliais jis verčiau važiuoja stovyklauti su draugais, o ne būna su tavimi, leisk tai, arba išsiskirk, tačiau nenurodinėk, ką jis turi daryti.“(100 p.)
 • „Ir dar – nebandyk kokiu nors būdu pakeisti jo gyvenimo. Nesirausk jo rūbų spintoje, nedrįsk išmesti jo mėgstamus, nors ir atgrasius senus džinsus, nesiūlyk kartu nueiti į parduotuvę ir padėti nupirkti kitus.“(101 p.)

17 patarimas.Leisk jam vadovauti

 • „Atmink, kad vadovauti turi jis. Jis pirmas ne tik prisipažįsta mylįs, bet ir renkasi daugelį filmų, restoranų ir koncertų, į kuriuos judu eisite. Kartais jis gali paklausti, kas tau labiau prie širdies, tada gali pasakyti.“(103 p.)
 • „Prieš pristatydama jį savo draugams, turi būti supažindinta su jo draugais. Turėtum susibičiuliuoti su viengungiais ir vedusiais jo draugais ir tik tada pristatyti saviškiams.“(104 p.)

18 patarimas.Nesitikėk, kad vyras pasikeis, nemėgink jo keisti

„Tarkime, jau sutikai savo svajonių vyrą, na, beveik. Norėtum pakeisti tik keletą dalykų. Ką gi tu darai? Nieko! Nesistenk jo pakeisti, nes vyrai niekada nesikeičia iš esmės. Turėtum arba susitaikyti su jo trūkumais, arba susirasti kitą.“(105 p.)

26 patarimas.Patarimai praverčia net susižadėjus ar ištekėjus

 • „Neskambink dažnai jam į darbą. Jei skambini, kalbėk trumpai ir tik apie reikalus.“(141 p.)
 • „Nepradėk sekso pirmoji, net jei labai to nori. Miegamajame leisk jam būti vyru, užkariautoju.“(142 p.)
 • „Renkis gražiau, seksualiau. Nė vienam vyrui nepatinka grįžus namo rasti moterį, vilkinčią sportines kelnes ar chalatą.“
 • „Atrodyk nepriklausoma. Nesėdėk ant sofos, laukdama jo grįžtant. Kuo daugiau bendrauk su savo draugais, vaikais ir kaimynais.“ (142 p.)
 • „Susigalvok kokį hobį.“ „Svarbiausia – būk nepriklausoma, nesėdėk be darbo. Tada nereikės slankioti paskui jį ir skųstis dėmesio stoka.“(143 p.)

28 patarimas.Būk protinga ir kiti patarimai dėl pasimatymų besimokančioms vidurinėje mokykloje

 • „Jeigu tau gyvenimas nemielas dėl spuogų, nueik pas dermatologą.“ „O šeštadienio vakarą niekada nedrįbsok lovoje. Susiplanuok savo laiką ir linksminkis.“
 • „Papildomai uždirbtus pinigus išleisk manikiūrui ir gražiems drabužiams.“
 • „Jeigu jis atsitiktinai atsiduria šalia, nepulk kalbint pirmoji. Būk santūri ir širk tiek paslaptinga.“
 • „Visada kur nors eik, bendrauk, o ne sėdėk namuose susikrimtusi.“ (149 p.)
 • „Jeigu įsigeidei mylėtis, palauk, kol jūsų santykiai sutvirtės. Vartok kontraceptines priemones, ypač prezervatyvus.“
 • „Nerūkyk, nevartok narkotikų, negerk alkoholio, net jei šitaip elgtis tave skatina be galo šaunus vaikinas.“
 • „Vidurinė mokykla – puikus metas pradėti sportuoti: bėgioti, lankyti aerobiką, plaukioti ar žaisti tenisą.“ (150 p.)
 • „Atrodyk pasitikinti savimi, net jeigu taip nesijauti.“(151 p.)

29 patarimas.Rūpinkis savimi ir kiti patarimai dėl pasimatymų koledže

 • „Netyrinėk jo tvarkaraščio ir nesekiok jo po koledžo teritoriją vildamasi, kad galiausiai tave pastebės.“(153 p.)
 • „Neprašyk draugės, kad pakalbėtų su geriausiu jo draugu ir sužinotų, ką jis tau jaučia, ar bent žino kas tu tokia…“(154 p.)
 • „Nesiūlyk aiškinti jam Šekspyro, jeigu jis nėra itin gabus literatūrai, ar spausdinti darbo raštus vildamasi, kad pakvies tave į pasimatymą.“
 • „Studijuok! Juk dėl to čia ir esi!”
 • „Valgyk saikingai, net jei tavo draugai šlamščia neribojamą kavinių maistą, vidurnaktį į kambarius užsisako picų.“ (155 p.)
 • „Vartok kosmetiką.“
 • „Susirask kokių papildomų darbelių po paskaitų – geriausia tokių, kurie tau įdomūs ir kur natūraliai gali susipažinti su vaikinais.“(156 p.)

35 patarimas.Su tavimi gyventi turi būti lengva

 • „Ne viskas būna sklandu per pirmuosius vedybinio gyvenimo mėnesius ar metus.““ Būk švelni, atidi ir kantri; stenkis nepastebėti jo ydų ir sustiprinti jo pasitikėjimą savuoju ego – girk jį, stenkis pažvelgti į viską jo akimis. Nesitikėk, kad visą laiką tik jis žiūrės tavo akimis.“(170 p.)
 • „Ne visada būna lengva. Kartais tau baisiai nesinori skustis kojas, ruošti jam valgį ar būti maloniai, švelniai, mylinčiai. Tave gali kamuoti skausmas prieš menstruacijas, nuotaikos kaitos. Iš kur semtis jėgų? Mūsų manymu, verta imtis visko, kas mažina stresą – jogos, meditacijos, aerobikos, bėgiojimo, važinėjimo dviračiu, teniso, išvykų savaitgalį į sveikatos kurortą ir t.t. – ir šitaip pasikrauti energijos. Norint būti Patarimų, o ne paprasta žmona, reikia daugiau pastangų, tačiau atpildas yra malonesnis, tiesa?“(181 p.)
 • „Tačiau, kad ir kokį būdą pasirinktum, nepamiršk visą dėmesį sutelkti į save. Nesilankyk terapijos seansuose ar sporto salėje, vildamasi pakeisti vyrą, įkyriai nesiūlyk jam daryti tą patį.“ „Keisk save ir savo požiūrį į tai, ką jis daro ar nedaro.“(182 p.)

E. Fein ir S. Schneider. Patarimai. Laiko patikrinto paslaptys, kaip pavergti tikro vyro širdį. 1998

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.