Apie stebuklą

 Vakar didžiajame prekybos centre mane susistabdė vaikinas siūlydamas išbandyti kosmetiką su negyvosios jūros druskomis. Puikiai suvokus, kad tai marketingo triukas, leidausi palepinama rankų pylingo ir įdėmiai klausiausi kaip vyras – kosmetologas dėlioja žodžius „ruošdamas“ mane pirkimui. Jis traukė prekę po prekės ir nepailsdamas pasakojo kaip stipriai jų reikėtų. Turiu pripažinti, jis tikras savo reikalo profesionalas, tačiau viena jo frazė mane užgavo ir privertė susimastyti. Jaučiausi įžeista ir kažkuria prasme sugrąžinta į realybę bei kitų prekių pristatymų jau nebegirdėjau. Mąsčiau apie kūną, apie jo paskirtį ir apie savo elgesį su juo. 

Grįždama namo Ukmergės plentu didžiuliame reklamos televizoriuje išvydau užrašą „Iki Kalėdų liko…dienų..valandų…minučių…“

Taip….viskas turi savo „galiojimo“ terminą. Mūsų kūnai taip pat turi savo laikrodį, atgalinį laikmatį, kuris skaičiuoja laiką tikrai ne iki Kalėdų. Pagavau save mąstant, kad norėčiau sužinoti dar likusių metų ir dienų skaičių, kuris tiksi man. Norėčiau kitaip suplanuoti savo gyvenimą ir į kiekvienos dienos rutiną įnešti kažką ypatingo ir prasmingo. Kad pabaigoje pripažinčiau – gyvenimas buvo prasmingas! Nes prasmė gyvenime, jo kokybė yra viena svarbiausių vertybių.

Jei patikėsime, kad kiekvienas šioje žemėje turime šiek tiek didesnę misiją nei kasdien eiti į darbą, švęsti Kalėdas, naršyti po Facebook‘ą ar keikti kitokius nei mes, pamatysime, kad mūsų kūnas yra sielos namai, tvirtovė, kurios pagalba vykdome aukštesnę misiją. Galbūt tai dovanota šypsena nuliūdusiam praeiviui ar dovana – siurprizas gimtadienio proga, kuri nukeliavusi mylias iš Ispanijos iki Lietuvos pasiekia pačiu netikėčiausiu laiku ir praskaidrina visą vakarą, arba laiku duotas patarimas, kuris apverčia aukštyn kojomis visą gyvenimą. To negalėtume padaryti jei kūnas vaduotųsi iš ligų, šlakų, streso, skausmų, depresijos ir t.t. 

Artėjant šventėms, kviečiu visas susimąstyti apie save ir pasiruošimą šventėms. Sutikti Kalėdas su meile ir dėkingumu savo nuostabiai tvirtovei kūnui, branginant ir saugant. Apgaubkite save meile ir stebuklu, kuriuo pati esate!

Su meile ir artėjančiomis,

Sonata

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *