Kaip sutarti su vyrais

„Vyrai nori tikėti, kad moteris yra dovana. Jei susiradusi savo stilių ir pasitikėdama savimi tapsite dovana, jis nejučia ištars savo draugužiams: „Supranti, ji sveria keliais kilogramais per daug [ar kaip nors panašiai], bet man atrodo, kad tokia moteris man lyg ir patinka!“ Vyrams patinka moterys, kurias verta laimėti. Jums reikia tai padaryti, suradus tinkamą būdą, kuris nereikalautų esminių permainų.“

„Atsakydamos į klausimą „Kokia turėčiau būti, kad patraukčiau trokštamą vyrą?“ moterys apsirinka ir dėl to, kad nutaria tapti tokios, kokios nėra: jos apsimetinėja arba vaidina supermodelius. Jos mano, kad norėdamos susirasti vyrų turi išduoti pačios save, juokingai ir nevykusiai iškraipyti savo esmę, rengtis pagal paskutinę madą ir laikytis madingiausių dietų. Jos nutaria apsimesti „įžūliai“ besielgiančios ir stengiasi atrodyti kitokios – „išdykusios“ ir jaunesnės. Tai neteisinga. Kaip pamatysime šiame skyriuje, norėdama būti verta laimėti, turėsite pasitempti, bet ne išduoti save.“(75 p.)

„Pagalvokite apie tai. Dauguma moterų turi savo įsisenėjusias pažiūras, kaip pritraukti vyrus, ir retai jas keičia. Jos ima laikytis dietos, kad numestų svorio. Jos prisiekinėja, kad dažniau eis sportuoti. Jos ilgiau varto madų žurnalus ir perka kosmetiką. Jos vis stropiau stengiasi panašėti į manekenes. Galiausiai dauguma jų su vyrais ima jaustis labiau prislėgtos ir bejėgės nei anksčiau.“

„Mūsų požiūriu, jums reikia išreikšti save suradus savo stilių ir įgijus pasitikėjimo savimi. Užuot slėpusi save, turite atarsti save.“(77 p.)

„Geriausia, ką galite pranešti vyrui – kad jus jaudina jūsų gyvenimas, jaudina tai, kas esate ir ką veikiate.“(78 p.)

Keturi būdai pranešti vyrams apie save

  1. „Džiaukitės tuo, kas jums duota. Tiek daug žmonių – ir vyrų, ir moterų – neįstengia geriau gyventi, nes nenori pasinaudoti tuo, ką turi.“ „Bet pabandykite pažvelgti į save tokią, kokia esate, ir kuo maloniau gyvenkite būdama savimi. Tai padės daugiau dėmesio skirti tam, ką turite gero.“ (80 p.)
  2. „Susiraskite pagalbininkę.“ „Gražuolės iš prigimties gali ir nemokėti padėti jums bei atsižvelgti į jūsų padėtį, o panaši į jus moteris, ypač puikiai gebanti pasinaudoti savo išvaiszda, – gebės.“
  3. „Galvokite apie moterį kuria pasiryžote tapti. Yra viena moteris, kuri esate dabar, ir kita, kuria pasiryžote tapti. Ta moteris, kuria pasiryžote tapti, veikiausiai turės bruožus, reikiamus svajonių vyrui suvylioti. Jei dar nelabai gerai įsivaizduojate, kokia ši moteris turėtų būti, turbūt bent nujaučiate tai. Šis jausmas ar vaizdinys gali padėti jums susikurti asmeninį stilių.“(81 p.)
  4. Labiau rūpinkitės sveikata ir gyvybingumu nei grožiu. Grožis gali būti vienadienis, o sveikata ir gyvybingumas sklis iš pačios jūsų esmės. Sveika ir energinga moteris turi valios gyventi, o tai traukia vyrus nepriklausomai nuo to, kaip ji atrodo. (82 p.)

Išvados

„Asmeninį stilių turinčią moterį verta laimėti, nes ji laimėjo save. Drabužiais ir elgesiu, ji išreiškia save ir gyvenimo meilę. Vyrams ji praneša esanti subrendusi ir pasiruošusi būti kartu, užuot skelbusi, kad yra nebrandi, puošiasi dėl kitų moterų ar į viską numoja ranka. Ji moka pasinaudoti tuo, ką turi, jai nepatinka būti atstumtai ir tuo ji nesimėgauja, bet puikiai ištveria, sukaupia jėgas ir įveikia dar vieną “ne” toliau siekdama tikrai jai skirto “taip”. Ji vertina save dėl savo asmeninio stiliaus, kuriuo išreiškia tai, kas jai patinka, ir dėl pasitikėjimo savimi, kurį išreiškia savo elgesiu. Kai ji pati vertina savo širdį, ir vyrai ją labiau ima vertinti. Įgyvendindama savo troškimus ji tampa laimingesnė.“ (102 p.)

„Savimi nepasitikinčios moters stilius nuolat ją verčia jaustis nelaimingą ir sako vyrams, kad jos širdies neverta laimėti. Liūdna, bet toks asmeninis stilius įsuka į užburtą ratą: kuo labiau ji manys, rengsis ir elgsis taip, lyg jos neverta būtų laimėti, tuo dažniau vyrai ją atstums ir dėl jos įsitikinimas, kad yra nieko verta, tik stiprės.

Šiaip ar taip, tokia moteris gali pasikeisti. Jei jums kai kada atrodo, kad esate tokia moteris, galite nustoti dėl to nerimavusi. Dažniausiai moterys klysta manydamos, kad laikas, kai jos norės keistis, ateis savaime. Pasikeitimą jos supranta kaip didelį, pasaulinį ir sukrečiantį įvykį. Galite pasikeisti net neįtardama, kad keičiatės, – iš tiesų tai metas, kai keičiamasi nepastebimai, yra pats tinkamiausias. Tik imkitės nors vieno mūsų šiame skyriuje pasiūlyto veiksmo, bet kurio iš jų. Nedarykite nieko didaus ar dramatiško. Tebūnie tai mažas pokytis, tik šiandienis.“

„Paklauskite savęs: „Kaip man dabar, šiandien, kuo geriau pasinaudoti tuo, kas man duota, ir netgi pajusti malonumą?“ Pradėkite nuo mūsų  trisdešimties dienų „Labas“ programos, kad įveiktumėte atstūmimo baimę, ir visai nesirūpindama dėl galimos reakcijos šiandien pasakykite „Labas“ šešiems vyrams. Pažiūrėkite, kaip jausitės.

Visi šie maži veiksmai sudaro visumą. Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną ir įpročiai akimirksniu nepasikeičia, todėl liaukitės nerimavusi ir dėl to. Imkitės kokio nors mažo veiksmo ir stebėkite, kaip jausitės. Jei patiks, leiskite sau tuo mėgautis. Leiskite sau džiaugtis tuo, kad vyrams sakote „Labas“. Leiskite sau pasidžiaugti mažais pokyčiais, kurių pasiekiate pranešdama trokštamiems vyrams tai, ką norite pranešti. Pamaloninkite save jausdamasi ta moteris, kuria nusprendėte tapti. Kol kas nežadėkite sau nuo šiol gyventi visiškai kitaip. Asmeninis stilius atrandamas ne iškart, bet atrasite jį jei stengsitės. Puoselėdama savąjį stilių gerai jausitės ir vis dažniau pastebėsite, kad įgaunate naujų bruožų tos moters, kuria nutarėte tapti. Jūs tampate verta laimėti.

O kai tai įvyksta, jūs taip pat laimite save. (103 p.)

D. Copeland, R. Louis. Kaip sutarti su vyrais. 2002

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *