Kaip sužinoti, ar jis jums tinka

„Įdėmiai perskaitykite žemiau pateikiamą vyrų elgsenos „kodeksą“. Jei jūsų išrinktasis taip pasielgs ne kartą – pats metas suklusti. Bendras jūsų gyvenimas ilgainiui pasidarys neįmanomas, jei…

jis nuolat giriasi. Vyrai, kurie dedasi esą visažiniai, nepakenčiami. Šiek tiek pasipuikuoti – nieko blogo. Bet jei jis viską už jus geriau išmano, moka ir gali, susimąstykite. Gyvenimas su tokiu „genijumi“ taps kančia, jei nebūsite linkusi jam nuolaidžiauti.

lygina jus su buvusiąja. Jei taip – tučtuojau palikite jį. Vadinasi, jūs jam anaiptol nesate nepakartojama, tikriausiai jis vis dar myli aną. Pasigailėjimo vertas subjektas. Tegu vienas gyvena su praeities prisiminimais.

bando jus perauklėti. Tai gana rimas įspėjimas, kad jis jums netinka. Jam užkliūva jūsų džinsai, šukuosena, jūsų krūtinė jam atrodanti per maža, o tarp draugų jūs per garsiai juokiatės. Nekeiskite džinsų, bet pakeiskite partnerį.

nuolat jums priekaištauja. Gana rimtas signalas. Vadinasi jam nepatinka, kai jūs ką nors darote be jo žinios. Kai jūs ilgai užtrunkate darbe, o grįžusi namo turite klausytis jo verkšlenimų (girdi, kaip visiems buvo blogai: ir jam, ir jūros kiaulytei, ir papūgėlei), keiskite ne darbą, o partnerį.

lovoje jam trūksta fantazijos. Prasti popieriai. Tik jūsų išsiauklėjimas neleidžia mylintis su juo skaityti knygą. Tai jau verčiau skaitykite. Tokius vyrus pradžioje galima pakęsti kaip egzotiškus žvėrelius, kuriuos retkarčiais knieti paglostyti. Bet jei tai gali virsti nuolatiniu užsiėmimu –  atsisakykite sumanymo namuose turėti zoologijos sodą.

lemiamą akimirką pritrūksta žodžių. Šiaip jis žodžio kišenėje neieško, kartais apstulbina gražbyliaudamas. O kai reikia ištarti tris lemtingus žodžius – praryja liežuvį. Kai kurie vyrai mano, kad prisipažinimas meilėje vyrus žemina. Tokiu atveju pasistenkite apsišarvuoti kantrybe. Bet jei vėliau paaiškės, jog šis kalbos barjeras jam neįveikiamas, pasvarstykite, ar ne metas nutraukti santykius.

negirdi ką jūs sakote. Daugelis vyrų ilgainiui „apkursta“. Tam, kad jų klausa vėl pagerėtų, tenka kreiptis į šeimos psichologus. Jei, tarkim, jūs imate pasakoti apie nemalonumus darbe, o jis įsiterpia: „Kaip, puiku, mieloji“, jūsų partneris turi rimtą klausos defektą. Darykite ką nors, nes slapta liga pamažu ims progresuoti.

jis jums neskambina. Laikrodžio tiksėjimas jums primena bombą su laikrodžio mechanizmu. Antra valanda nakties, jokio skambučio, jokios žinelės. Jūs nerimaujate, jus graužia pavydas, bijote jo netekti. Jo tylėjimą reikėtų suprasti šitaip: „galiu ir be tavęs apsieiti“. Išvada: paaiškinkite jam, kad ir jūs ne iš kelmo spirta.“ (154 – 156 p.)

U. Fellner. Šaunios moters gudrybės. 1998

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *