Vaikinai visame gražume. Kaip jie flirtuoja

“Kiekvienas vaikinas, žinoma norėtų, kad tokie seniai patikrinti klausimai, kaip “Ar nori pašokti?” arba “Kiek dabar valandų?”, nesunkiai padėtų pasiekti tikslą. Tačiau taip būna tik tuomet, kai mergina pati nusprendžia, jog nori su juo susipažinti.

Kitais atvejais vaikinui tenka pasukti galvą norint padaryti įspūdį pasirinktai merginai – ir tam jis ne visada panaudoja tinkamiausias priemones.

Toliau sužinosite keletą tipiškų vaikinų elgesio būdų, kai jie ieško merginos.

1. Jis erzina tave

Vos tik jis tave pamato, tuoj skuba įgelti ar įžeisti – elgiasi visai pagal šūkį “Kas myli, tas vienas kitą erzina”. Tu esi priversta kažkaip apsiginti – ir taip prasideda jūsų susirėmimas. Taip elgdamasis vaikinas pasilieka atsarginį išėjimą: jeigu jam nepavyks pelnyti tavo simpatijos, jis nieko nepraras. Tokioje situacijoje ir tu turi šansą geriau jį pažinti, tau nereikia iš karto sakyti “taip” arba “ne”.

2. Jis krečia pokštus

Vaikinas, kuris nesugeba būti rimtas ir laido vieną juokingą sąmojį po kito, dažniausiai tik stengiasi nuslėpti savo vidinį nerimą. Ir jei jis turi komiko talentą, kuris būdingas anaiptol ne visiems juokdariams, galėsi su juo prasijuokti ištisus vakarus. Tačiau gali būti, kad ir susidraugavus su juo rimtai pasikalbėti bus neįmanoma.

Merginoms patinka, kai toks vaikinas flirtuoja. Su juo būna linksma, nors iš tikrųjų jų širdis labiau linksta prie tylesnio draugo.

3. Jis demonstruoja savo išsilavinimą

Kiekviena tema, kuria jūs kalbatės, jis gali pateikti įdomios dalykinės informacijos. Toks jaunuolis turi daugiausia šansų sudominti merginą, kai kalbama, pavyzdžiui apie mokslą. Kadangi jam nepavyko pora ankstesnių bandymų paflirtuoti, jis mieliau lieka savo patikimoje sferoje. Sielos gilumoje yra romantikas ir tikisi, kad jį galima pamilti, nes jis, pavyzdžiui, sugeba puikiai paaiškinti Goethe’s spalvų teoriją.

Tačiau tokiam vaikinui dažnai pasitaiko, kad valandą maloniai pasišnekėjusi mergina skubiai užsimano ko nors išgerti ir likusią vakaro dalį mieliau praleidžia besilinksmindama su draugais. Jei tu su juo liksi, jis rimtai tave įsimylės!
Žinoma, nelabai subtilu, kai jis tave užkalbina žodžiais “Kokius kiaušinius tu mėgsti pusryčiams – virtus ar keptus?” arba po dviejų pažinties minučių drėbteli: “Norėčiau žinoti, ar tavo megztinis iš vidaus toks pat minkštas?”. Tai dar toli gražu nereiškia, kad šio vaikino charakteris siaubingas arba kad jis keičia merginas kaip kojines. Galbūt jam jau nusibodo visi kiti užkalbinimo būdai ir jis mano, kad daugiausia galima pasiekti taip elgiantis.

Jeigu jam šitaip kalbant netrūksta humoro, gali flirtuoti tokiu pat būdu – duok jam šansą, kol jis tave prajuokins.
Nors jis yra draugų siaubas, vis dėlto jie slapčia juo žavisi: kol jie kalbina merginą ir neriasi iš kailio, kaip įtraukti ją į pokalbį, jis ramiai stovi šalia, dairosi po kambarį ir atrodo visai nesidomi.Kai mergaitė vis dažniau ima žvilgčioti į tylesnį, jis atsainiai įsiterpia į pokalbį ir sužavi merginą. Nors tai negarbinga, šis vaikinas labai pasitiki savimi ir yra kažkuo ypatingas, todėl ir patraukia merginų dėmesį.

6. Jis visai nieko nedaro
Jei nežinotum, kad jis jau du kartus teiravosi apie tave geriausios draugės, tau nė į galvą neateitų mintis, kad šis jaunuolis tavimi domisi. Kai tu įeini į kavinę, jis abejingai žiūri į kitą pusę, kai pasisveikini, jis sumurma: “Aa, sveika”. Šis vaikinas nepaprastai drovus – toks drovus, kad net tavo geranoriškas bandymas suartėti priverstų jį sprukti šalin, nors vėliau ir imtų savęs nekęsti, kad praleido tokią puikią progą.

Geriau bus palaukti pirmojo nežymaus jo ženklo, nors tai būtų tik nedrąsus žvilgsnis į akis. Jei tu jam truputį padėsi ir jis pastebės, kad jam nesi abejinga, jis įgis pasitikėjimo savimi ir išdrįs žengti kitą žingsnį.” (psl. 95-98)

One Reply to “Vaikinai visame gražume. Kaip jie flirtuoja”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *