Pozityvus mąstymas – kur jį rasti?

Paskutiniu metu labai išpopuliarėjo knygos apie pozityvų mąstymą, o ir pažįstamų tarpe vis dažniau nuskamba tokios frazės, kaip: „reikia mylėti save“, „reikia galvoti, kad pavyks ir tuomet tikrai pavyks“, „gyvenimas yra gražus, tik reikia mokėti jį pamatyti“ ir t.t.

 Perskaičiau ne vieną knygą, skatinančią mąstyti teigiamai, tačiau visa perskaityta medžiaga taip ir pasiliko kažkur giliai giliai ilgalaikėj atminty… , o gyvenimas koks buvo, toks ir liko. Todėl šiandien norėčiau sustoti ir „ant savęs“ išbandyti teigiamo mąstymo poveikį. Šiam tikslui pasigaminau skaidrių rinkinį, kuriame surašyti, mano galva, esminiai dalykai, kurių trūksta kiekvienos iš mūsų gyvenime. Teiginius naudojau iš L.L. Hay knygos „Gyvenimas! Vienintelis ir nepakartojamas.“, kai kuriuos jų sukūriau pati.

 Eksperimento dėlei, skaidrėse pateiktus teiginius žiūrėsiu ir mintyse atkartosiu kiekvieną rytą ir vakarą lygiai mėnesį ir stebėsiu, kas pasikeis mano gyvenime. Kviečiu ir Jus, mielosios lankytojos prisijungti prie pozityvaus mąstymo akcijos (tereikia parašyti el. paštu ori@ori.lt , kad norėtumėte gauti nemokamą teigiamo mąstymo rinkinį), ir po mėnesio pasidalinsime savo įspūdžiais!

Pasirengusios? Pradedam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *