Pozityvaus mąstymo rinkinys

Paskutiniu metu labai išpopuliarėjo knygos apie pozityvų mąstymą, o ir pažįstamų tarpe vis dažniau nuskamba tokios frazės, kaip: „reikia mylėti save“, „reikia galvoti, kad pavyks ir tuomet tikrai pavyks“, „gyvenimas yra gražus, tik reikia mokėti jį pamatyti“ ir t.t.

Perskaičiau ne vieną knygą, skatinančią mąstyti teigiamai, tačiau visa perskaityta medžiaga taip ir pasiliko kažkur giliai giliai ilgalaikėj atminty… , o gyvenimas koks buvo, toks ir liko. Todėl šiandien norėčiau sustoti ir „ant savęs“ išbandyti teigiamo mąstymo poveikį. Šiam tikslui pasigaminau skaidrių rinkinį, kuriame surašyti, mano galva, esminiai dalykai, kurių trūksta kiekvienos iš mūsų gyvenime. Teiginius naudojau iš L.L. Hay knygos „Gyvenimas! Vienintelis ir nepakartojamas.“, kai kuriuos jų sukūriau pati.

Eksperimento dėlei, skaidrėse pateiktus teiginius žiūrėsiu ir mintyse atkartosiu kiekvieną rytą ir vakarą lygiai mėnesį ir stebėsiu, kas pasikeis mano gyvenime. Kviečiu ir Jus, mielosios lankytojos prisijungti prie pozityvaus mąstymo akcijos  ir po mėnesio pasidalinsime savo įspūdžiais!

Pasirengusios? Pradedam!

One Reply to “Pozityvaus mąstymo rinkinys”

  1. Sveikinu, kad ėmėtės šio “žygio”. Bandymas pakeisti gyvenimą pozityvaus mąstymo būdu yra darbas – iš tiesų, kad kažkas pajudėtų į teigiamą pusę, reikia kasdien tam skirti laiko.
    Aš kasdien neskiriu, bet apie pusę metų kartkartėmis “papozityvuoju”, ir galiu pasakyti – kolkas niekas mano gyvenime labai stipriai nepasikeitė, tačiau nerealiai pasikeitė mano požiūris į gyvenimą. Jei prieš Kalėdas jaučiausi, kad blogiau jau būti negali, dabar jaučiuosi, kad viskas yra gerai. Ir – be abejo – buvo smulkių labai malonių dalykų, kurie, neabejoju, buvo išprovokuoti mano pozityvumo. Žinau asmenį, kuriam pozityvios mintys pildosi nuolat – visomis formomis – įskaitant ir materialiomis, kurios atrodė neįtikėtinos ir nelabai realios. Tačiau tas asmuo dirba šiuo klausimu kasdien – kartoja pozityvias mintis po 15 min, vizualizuoja, klijuoja koliažus… Ir taip pat prieš pusę metų jautėsi labai niūriai, o dabar jaučiasi labai gerai.
    Pradėjau manyti, kad tai nesipildo tik tiems, kas tingi dirbti – kas pakartoja frazes kokias kelias dienas ir nusprendžia, kad tai neveikia. Kai kas suveikia vos per kelias dienas (mano rekordas – per dvi), kai kam reikia gal ir pusmečio. Geriau pradėkite nuo smulkesnių norų – tiesiog, kad pajustumėte, jog tai veikia ir užsidegtumėt noru eiti toliau. Sėkmės 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.