Savęs išlaisvinimas

Gyvenimas tampa įdomiu, kai atsisakome būti tobulais

 Vienas iš mūsų gyvenimo tikslų yra būti netobulu. Nesupraskime to klaidingai. Kai klystame, manome, kad turime trūkumų ar neatitinkame reikalavimų, tačiau gyvenimo tikslas yra eksperimentuoti, patirti, išmokti, o netobulumas, šiuo atveju, būtina sąlyga. Gyvenimas tampa įdomesniu kai atsisakome poreikio būti tobulais ir siekiame netobulumo.

Savaime suprantama privalome stengtis atlikti savo užduotis kuo geriausiai, tačiau kažką atlikdami prisiminkime, kad nėra tokio dalyko kaip tobulumas – ypač gyvenime. Visi gyvi dalykai nepaliaujamai juda. Net gi šiuo metu, kai skaitote šį straipsnelį, jūsų plaukai auga, o ląstelės miršta ir atsinaujina, kraujas teka venomis. Gyvenimas nuolat keičiasi. Tobulumas gali trukti akimirką, nes tai yra laikina būsena. Jei bandome laikytis tobulumo idėjos ar verčiame kažką tobulai vykti tampame nelaimingais ir nusivylusiais.

Pripažinkime, kad daugelis iš mūsų stengiamės būti tobuli. Dažnai ši savybė išvystoma vaikystėje, kai esame priversti elgtis tobulai, siekiant įtikti tėvams. Dabar esame suaugę ir turime teisę rinktis ar paleisti poreikį būti tobulam, ar nuolat laukti kieno nors pritarimo. Visatoje esame laisvi būti netobulais. Tai suvokę, tapsime atlaidesni sau ir patirsime daugiau gyvenimo džiaugsmo, o priimdami savo netobulumą, priimsime save.

Daily OM

Laisvas vertimas pagal Ori.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *