Akcija: „ką apie save pagalvosiu aš?“

Sveikos mielosios!

 Už lango ruduo, gražu… pradėjo kristi lapai…. ir aš norėčiau kažką nusimesti, kažką pakeisti savo gyvenime tiek išorėj, tiek viduj….

 Labai džiauguosi matydama vis gausiau pasipildančias gretas Facebook‘o grupėje „kodėl vyrai myli kales“, kurioje skelbiamos Ori.lt naujienos. Kyla klausimas, kodėl moterys/merginos taip susidomėjo knyga tuo pačiu pavadinimu? Ar mes norime būti kalės? Ar labiau norime būti mylimos? Tarkim, aš, noriu mylėti ir būti mylima. Prisipažinsiu, kartą bandžiau naudotis vienos iš knygų patarimais. Iš pradžių puikiai veikė, kol nutiko situacija, kuri knygoje nebuvo aprašyta. Kaip elgiausi? Taip, kaip elgdavausi anksčiau…. tai buvo „staigmena“ man ir mano tuometiniam vyrui. 🙂  mes abu atradom, kad esu šiek tiek kitokia…. Šia proga noriu paskelbti naują akciją.

 Nauja akcija!

Bent dvi savaites:

  • gyvesiu remdasi savo intuicija, vidiniais pojūčiais, išmintimi.
  • darysiu tai, ką visada norėjau, bet pritrūko drąsos.
  • apsibrėšiu savo ribas ir jų laikysiuos.
  • leisiu sau šokti, džiaugtis gyvenimu ir linksmintis kaip vaikas.
  • ilsėsiuos tada, kai jausiu, o ne tada, kai tai daryti galima ir kt.

 Ar pastebėjot, kad baimė, „ką pagalvos kiti?“ dažnai verčia atsisakyti savo norų net nepabandžius?

Kviečiu visas prisijungti prie akcijos ir  pagyventi rimtu „ką apie save pagalvosiu aš?“? Apie savo pasiryžima dvi savaites gyventi kitaip praneškite el. paštu ori@ori.lt arba komentaruose po šiuo straipsniu, nurodydamos vardą, amžių ir el. paštą.

Įspudžiais dalinsimės spalio 22 d. pasijungusios skype (mano summerinmilos). Dėl laiko susitarsim asmeniškai su prisijungusiom prie akcijos!!!

Sėkmės ir iki,

Ori

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.