Kaip nugyventi gražų gyvenimą

Tapk savo pačios drauge…

 Tikėjimas savimi, tuo, kuo esi ir į tai, kaip atrodai yra pagrindu, norint pasiekti tai, ko trokšti gyvenime ir paleisti visą bereikalingai kylantį nerimą, kai lyginame save su kitais.  Žinau, kad nėra lengva tai padaryti….tačiau verta, nes išsilaisvinusi iš neigiamų minčių apie save, pradėsi gyventi iš tikrųjų nuostabų gyvenimą. Todėl nesvarbu kokį kūną turi, net jei ir atrodo, kad būtų gerai numesti keletą kilogramų ar tapti geresnės formos, siūlau perskaityti šiuos kelis patarimus ir jų laikytis:

  1. Sukurk „Myliu save, nes…“ sąrašą.

Visų pirma, parašyk 20 dalykų, kuriuos myli savyje. Tai gali būti: šypsena, jumoro jausmas, patrauklumas, gražios rankos, geraširdiškumas ir pan. Įrašyk dalykus, kuriuos darai gerai, dėl ko didžiuojiesi savimi. Jei sunku rašyti apie save, pagalvok, ką pasakytų apie tave geriausia draugė. Atėjo laikas tapti savo geriausia drauge.

  1. Ištrink neigiamą vidinį dialogą.

Kiekvieną kartą kai išgirsi savo mintyse kalbant apie savo išvaizdą neigiamai – SUSTOK. Paversk neigiamą į teigiamą. Tavo baisiausias kritikas esi tu pati, o tai reiškia, kad tik tu tai gali pakeisti. Tu turi jėgą koncentruotis į teigiamus dalykus, pakeisti savo proto būseną ir ištrinti neigiamas mintis kai tik jos pasirodo.

  1. Nukirpk rubų etiketę  .

Nepirk daiktų mažesnio dydžio nei nešioji, tikėdamasi, kad vėliau tiks. Tai kelia depresiją ir ne visada teigiamai motyvuoja. Svarbiausia, kad jaustumeisi puikiai su rūbais kuriuos nešioji. Mano patirtis rodo, kad pirkdama rubūs tinkančius dabartiniam savo kūnui, įgausi daugiau pasitikėjimo savimi, o to pasekmėje svoris pradės kristi savaime. Kai jautiesi gerai su savimi, geriau rūpiniesi savo kūnu. Tai paprasta!

  1. Nebesilaikyk dietų.

Nebekaltink savęs už tai, ką valgei ir pradėk maitintis sveikai. Sveika mityba yra gyvenimo būdas, suteikiantis gerą savijautą ir vedantis į ilgesnį gyvenimą. Sustiprės sveikata, o kartu ir nusiteikimas.

  1. Mėgaukis savo gražiu kūnu.

Moterims puikiai pažįstamas jų veidas, tačiau ne visada jų kūnas. Žvilgtelėk dažniau į savo kūną veidrodyje. Išstudijuok savo kūno formas ir atrask grožį jose. Pastbėk kaip tavo kūnas tarnauja tau kasdieniame gyvenime, nes mūsų kūnas yra puikus partneris mūsų nuostabioms sieloms.

 

Laisvas vertimas iš anglų kalbos pagal ori.lt

The Beauty Blueprint. How to live a Beautiful Lefie by Michelle Philips

One Reply to “Kaip nugyventi gražų gyvenimą”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.