Antra proga: kaip susigrąžinti buvusį vaikiną arba vyrą?

Šį karta pakalbėkime apie tai, ar yra būdas, kurį naudodamos galėtume susigrąžinti buvusį vyrą ir tuo pačiu išlikti orios.

E. Fein ir S. Schneider knygoje „Moteris visada teisi“ pateikiamas gan paprastas ir nekaltas būdas. Prieš žengiant šį žingsnį, visų pirma reikėtų atleisti sau pačiai už padarytas klaidas (pvz. elgėtės su juo kaip su savo nuosavybe arba jis jus paliko, nes gyvenant kartu pritrūko laisvės ir pan.). Autorės šį būdą vadina „vienas skambutis užbaigimui“. Knygoje siūloma paskambinti vyrui namo, įsitikinus, kad jo ten nėra ir palikti žinute autoatsakove. Manau šiais laikais, kai visi turime mobilius autoatsakovą galime pakeisti sms žinute ir parašyti: „Sveikas! Čia (jūsų vardas). Norėjau sužinoti kaip tau sekasi?“ Jei vyras nepaskambins, viskas baigta. O jei paskambino, susidomėjo ir kviečia į pasimatymą iš anksto pasakykite „taip“. Eidama į pasimatymą, stenkitės atrodyti labai gerai. Rūpestingai pasidarykite makiažą, gražiai apsirenkite. Būkite nerūpestinga, linksma, optimistiška.

O dabar pakalbėkime apie atvejį, kai vyriškis, kurį norėtumėte susigrąžinti, yra jūsų buvęs vyras. Ir čia daug kas priklauso nuo aplinkybių. Jeigu skyrybų norėjo jis, galima išbandyti jau anksčiau aprašyta „vieną skambutį užbaigimui“. Tačiau jeigu skyrybas pradėjote jūs, o dabar gailitės ir ilgitės jo, vilties yra, ypač jeigu tebepalaikote ryšius su buvusiu vyru ir jaučiate, kad jis linkęs susitaikyti. Kaip tą padaryti neapsijuokiant ir nerizikuojant būti atstumtai? Kitą kartą, kai jį susitiksite arba jis paskambins, natūraliai įpinkite į pokalbį tokį klausimą: „Ar tu nepersigalvojai dėl mūsų skyrybų?“ Tai viskas. Jokių kitų žodžių nereikia. Apseikite be sentimentų ir ašarų, neatskleiskite visko, kas yra širdyje. Dabar jo eilė parodyti, kad jis taip pat norėtų susitaikyti – dabar arba kiek vėliau ateityje, kai pergalvos viską, kas įvyko. Kad ir ką darytumėt, neskubinkite jo. Tegul jis eina savo žingsniu. (33-40 psl.)

Sėkmės!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.