Ponas “Normalusis”

Nauji metai, nauji batai. Neseniai Facebook‘e po straipsneliu „Kaip netekti vaikino per 10 dienų“ perskaičiau merginų komentarus „geriau parašytumėte, kur jį rasti. Normalų…“. Užkliuvo žodis „normalų“. Ar kada nors bandėte sudaryti sąrašą vyro savybių, kurios jūsų nuomone atitiktų žodį „normalus“?

Dėl šių komentarų nutariau (šį pusmetį) kelti į Ori.lt straipsnius orientuotus į patarimus, kaip susirasti antrąją pusę. Pažaiskim, paeksperimentuokim, kas žino? Gal pasiseks? Nes…

Aš kaip ir jūs, mielosios vienišės, šiais metais norėčiau patirti draugystės džiaugsmą, pažinti save ir šalia esantį žmogų meilėje, pasimėgauti dviejų žmonių bendravimo teikiamais malonumais ir visais kitais nuostabiais dalykais, kurie telpa į žodį „santykiai“.

Šį kartą siūlau pradėti nuo apsisprendimo, koks gi turėtų būti Ponas Normalusis? Viena amerikiečių santykių ekspertė (kaip dabar populiaru vadinti „kaučerė“), Poną Normalųjį apibūdina taip:

Ponas Normalusis yra suinteresuotas atrasti savo antrąją puselę, kuri yra pasitikinti savimi, nepriklausoma ir turi įgūdžių bendrauti „vyro“ kalba. Sugebėjimas suprasti, o vėliau ir gerbti vyrą turėtų tapti moteriai svarbiausia paskata norint sutikti Poną Normalųjį. Kodėl? O gi todėl, kad jis netoleruos tavęs amžinai blogos nuotaikos ir viskuo nepatenkintos, jis nesileis manipuliuojamas tavo ašarų, jis tikisi, kad jam papasakosi apie savo poreikius, turėsi nusibrėžusi savo ribas, tiesiai išreikši savo lūkesčius, leisi užsiimti jį dominančia veikla ir nepriimsi jo žodžių kaip atstūmimą ar nemeilę tau.

Yra keletas ženklų kaip suprasti ar į pasimatymą atėjo Ponas Normalusis:

1. Jis jaučiasi pasitikintis, saugus ir pasirengęs ilgalaikiams santykiams, nes karjeroje jau yra šio to pasiekęs ir turi laiko, kurį galėtų investuoti į santykius. Taip pat yra finansiškai apsirūpinęs ir pakvietęs moterį į pasimatymą jausis gerai ir patogiai.

2. Jo žodžiai ir veiksmai sutampa. Vyras kuris yra pasirengęs ilgalaikiams santykiams yra sąžiningas, todėl jo žodžiai ir veiksmai dera tarpusavyje. Jis paskambina tuomet kai pažada, jis pakviečia į pasimatymą iš anksto, jis išpildys visus savo pažadus, o tai, ko negalės išpildyti – nežadės. Tai yra vienas svarbiausių ženklų, rodančių, kad vyras yra pasirengęs būti rimtu partneriu.

3. Ponas Normalusis nežaidžia žaidimų. Jis netaiko „trijų dienų“ taisyklės moteriai su kuria susitikinėja, nelaukia, kol praeis 24 valandos po susitikimo, kad galėtų jai paskambinti, nevengia įtraukti tave į „savo pasaulį. Jei jis suinteresuotas būti su tavimi, tai parodys pačiu priimtiniausiu ir atviriausiu būdu. Ir priešingai, jei tu žaidi su Ponu Normaliuoju, jis mandagiai atsisakys galimybės tave pažinti, atmes, kaip galimai nebrandžią asmenybę. Neperkrauk Pono Normaliojo su tuščiomis trumpomis žinutėmis. Būk maloni, švelni ir nuoširdi su juo. Ponas Normalusis vaikšto į pasimatymus su pasitikinčiomis savimi moterimis.

4. Savo jausmus reiškia tiesiogiai. Jis nemanipuliuos tyla, kritika, teisimu. Atsiradus poreikiui aptarti santykius, iškels problema į paviršių. Taip pat atvirai pasakys, kuomet nori praleisti laika su draugais, padirbėti ar sportuoti. Jis tikisi, kad tu suprasi jo poreikius ir nelaikysi to, kaip asmeninio atstūmimo, kaip norą būti nepriklausomu nuo tavęs.

5. Aiškiai matyti, kad jis yra vienišas. Jis neketina skirtis, turi merginą ar nepalaiko santykių su ta, kuri jo nesupranta taip, kaip tu. Ponas Normalusis neslepia tavęs nuo kitų, kol „išsiskirs“, jam nereikia „perskambinti tau vėliau“ nes dabar nėra kaip pakalbėti, nesiūlys susitikti viešbutyje, jo meno studijoje ar pas tave (nes jis dar neišsikraustė iš namų, kuriuos dalinasi su „buvusia“ partnere).

6. Ponas Normalusis mano, kad esi labai patraukli, tačiau nesitiki, kad privalai su juo karštai bučiuotis po pirmo ar antro pasimatymo. Jis visiškai nesitiki sekso tuoj pat susipažinus. Tiesą pasakius, vyrai, kurie iš tikrųjų ieško meilės yra pakankamai brandūs ir išmintingi suvokti, kad intymumas bus daug saldesnis kai jis pažins moterį geriau. Jei jis ir bandys pakliūti į tavo kelnaites per trečią pasimatymą, tau pasakius „ne“ atsiprašys ir gerbs, pripažins tavo savigarbą ir pasitikėjimą savimi.

Apibendrinkime. Vyras, kuris pasirengęs rimtiems santykiams yra pasitikintis savimi, brandus, nebijo būti pažeidžiamas ir jaučiasi puikiai įsipareigojęs. Jis sieks patenkinti tavo norus: praleisdamas laiką kartu (pasivaikščiojimai, kinas, pokalbiai prie puodelio kavos ir kt.), būdamas mielas, romantiškas. Seksas jam nėra pirminis motyvas, kad susitikti su tavim, nes mylėsis tik tuomet kai būsi tam pasirengusi – ar tai būtų po trijų mėnesių arba net po vestuvių. Ponas Normalusis ieško moters, kuri nori to paties. Prisimink, kad jo nežavi moterys, kurios žaidžia žaidimus, yra manipuliatorės ar nepasitiki savimi.

Ką gi, štai toks Ponas Normalusis amerikiečių akimis. Įdomu, ką šia tema pasakytų mūsų vyrai?

Laisvas vertimas pagal Ori.lt iš

www.datingwithdignity.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *