Patarimai moteriškumui susigrąžinti

Kartą vienoje paskaitoje apie santykius, išgirdau anglišką frazę apibūdinančią moteris – „bossy“, kitaip tariant valdinga, vyriška. Anot santykių ekspertų, tokios moterys turi mažai šansų susirasti vyrą, o jį radus išlaikyti šalia savęs. Problema aiški. O koks sprendimas?

Vedų psichologas R. Naruševič pateikia ilgiausią sąrašą veiklų, kurios pažadina moterišką energiją. Čia pateiksiu tik keletą iš jų:

 • Masažas. Anot vedų, moters kūnas turi būti liečiamas. Taip pat svarbu kaip reikiant jį išjudinti, priešingu atveju energija užsistovi kūne ir sukelia negalavimus.
 • Lankymasis kirpykloje. Graži šukuosena tai ne tik paprastas būdas pakelti sau nuotaiką. Moters plaukai, tai jos minčių išraiška. Indijoje didelis dėmesys kreipiamas plaukams, šukuosenai.
 • Rožių žiedlapių ir kvapiųjų aliejų vonia. Tai ne šiaip sau prabanga. Padovanojusi šį mažmožį savo kūnui, nustebsite kaip greitai pasitaisys nuotaika ir imsite spindėti.
 • Dainavimas. Smagiai padainavus, preina noras bartis ir keikti vyrus.
 • Šokiai. Tai puiki priemonė moteriškumui ir seksualumui sužadinti. Čia tinka viskas nuo paprasto judėjimo prieš veidrodį iki rimtesnių pilvo, lotynų, indiškų ir kt. šokių.
 • Bendravimas su ištekėjusiomis draugėmis. Tai ypatingai naudinga priemonė toms, kurios nori ištekėti ir sukurti šeimą. Anot vedų, šeimos energija yra labai vertinga ir teigiama. Todėl po susitikimo su vedusia pora pasisemsite daugiau teigiamos energijos, kuri padės jums pritraukti mylimajį, nei apsilankymas šokių klube, kur daugybė vienišų moterų.
 • Kulinarija. Viskas, kas susiję su maisto ruoša, kelia moterišką energiją. Moteris yra šeimininkė, kuri moka pamaitinti ir pagirdyti. Nemokate gaminti? Mokinkitės. Mokate? Ištirkite kitų šalių patiekalus.
 • Planavimas. Bet koks neužbaigtumas ir abejonės sunaikina moterį. Tikslus planavimas – tai būdas išsaugoti savo moterišką energiją. Išmokite suplanuoti smulkmenas, vėliau pereikite prie planų kitam mėnesiui, kitiems metams.
 • Gėlės. Tai vienas paprasčiausių būdų moteriškumui sužadinti. Gėlės ne tik puošia moterį, bet ir sugeria iš jos neigiamą energiją. Todėl, jei jums liūdna, neskubėkite verkti apsikabinusi pagalvę, nusipirkite puokštę gėlių.
 • Tvarkymasis. Seni daiktai, šiukšlės ir chlamas silpnina moterišką energiją. Jei išgyvenate sunkų gyvenio laikotarpį – atėjo laikas tvarkytis.
 • Rašykite dienoraštį. Kasdien fiksuokite savo mintis, norus, tikslus. Įklijuokite linksmus, gražius paveikslėlius arba pieškite pačios. Jūsų jausmai svarbūs! Todėl svarbu juos užrašyti. Kaupdama neigiamą energiją savyje, vėliau moteris bus priversta išlieti ją ant vyro. Kas nėra labai gerai. Be to, minčių užrašymas taip pat yra ir savianalizės dalis.
 • Švelni kalba. Mokykimės bendrauti be agresijos ir spaudimo. Moteriška energija tiesiog pražįsta išgirdus keleta švelnių frazių.
 • Orumas. Būkite įsitikinusi savo unikalumu. Anot vedų, moteris yra pats nuostabiausias dievo kūrinys. Jūs nuostabi! Jūs žavinga! Jūs seksuali! Jūs moteris!

Laisvas vertimas iš rusų kalbos pagal Ori.lt

One Reply to “Patarimai moteriškumui susigrąžinti”

 1. Įdomus ir privertęs susimąstyti straipsniukas. Patiko ir visas puslapis – vien pavadinimas ko vertas! Tik pakeiskit jį Feisbuke, nes nedera švelni rožinė ir “bossy” juoda 🙂 Bet šaunuolės, taip ir toliau! Įsimečiau į mėgstamiausius ir dabar nekantriai lauksiu kitų aktualių minčių, ištraukų iš knygų ir pan. Didžiulės sėkmės!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.