Išmintingų Naujųjų metų!

Laikrodžiui artėjant link dvyliktos valandos noriu prisiliesti prie Ori.lt savo mintimis, jausmais ir nuoširdžiausiais linkėjimais. Padėkoti visoms lankytojoms ir lankytojams už apsilankymą ir komentarus, už galimybę žinoti, kad puslapis yra lankomas ir mėgstamas. Tai maloniai paglosto manąjį ego, taip pat suteikia žinojimą, kad savo pasirinktu keliu neinu viena. Po daugelį Lietuvos miestelių ir pasaulio šalių yra išsibarsčiusios moterys, kurios nesitenkina banalia kasdienybę, o siekia šio to daugiau, giliau ir prasmingiau. Dėkoju už buvimą kartu!

Taip pat dėkoju savo šeimai mamai, tėtėi, Arciai, Simai, Gražinai, senelei už palaikymą mano beprtiškiausių idėjų, draugams už optimizmo pilnus paskatinimus, kolegoms už baimę akyse, slaptam gerbėjui už draugišką petį, išklausymą ir ašarų šluostymą, guru Lėjai už šviesą ir kitokį požiūrį į gyvenimą ir svarbiausia, mano mažam angelėliui, Paulai, už tvirtybę, tikėjimą ir gyvenimo pamokas!

Nauji metai man visada siejosi su senųjų metų rezultatų susumavimu ir naujų siekių ir planų susirašymu. Malonu pripažinti, kad praeitų metų svajonės išsipildė su kaupu ir patyriau tikrai nuostabių gyvenimo nuotykių. Keletą jų išvardinsiu:

 • Tapau geresne mama, drauge, dukra;
 • Mūsų ryšys su dukryte tapo tikresnis, gilesnis ir paremtas abipusiu supratimu bei meile;
 • Po ilgos 5 metų petraukos pradėjau varuoti mašiną ir išmokau prisiparkuoti (o buvo tikrai baisu);
 • Apsilankiau Berlyne (apie ką seniai svajojau);
 • Išmokau gaminti naujų patiekalų;
 • Išdažiau kambarį rožine spalva ir įrengiau romantiškai;
 • Išsilaikiau anglų kalbos (IELTS) egzaminą;
 • Įstojau mokytis į įžanginį psichoterapijos kursą;
 • Migravau į kitą šalį;
 • Išgyvenau bedarbystę ir susiradau naują darbą;
 • Išmokau labiau pasitikėti savimi, savo inticija, mėgautis gyvenimu ir t.t

Aišku, dar daug kas liko neįgyvendinta. Kaip ir viena iš svajonių – paversti Ori.lt vienu iš interaktyviausių forumų. Bet tai ateičiai…. 🙂

O dabar noriu pasidalinti patirtimi, kuri padėjo įgyvendinti tikslus. Prisimenu dieną, kai vienas iš Natalie MacNeil straipsnių „Peeling Back the Layers of Fear“ apie baimę atvėrė akis. Ji rašo, kad viena iš baimių, kurią turime kiekviena yra sėkmės baimė. Baimė maskuojasi po daugybę kaukių: arogancija, apatija, nervingumas, nerimas, atsisakymas arba išsižadėjimas ir kt. Kaip kovoti su baime? Yra tik vienas kelias – priimti save ir pasitikėti savimi, užduoti sau sudėtingus ir nepatogius klausimus ir išdrįti išgirsti atsakymus. Nusistatykime, kas asmeniškai mums yra sėkmė. O tada, ieškokime atsakymų kaip jos pasiekti: skaitykime knygas, mokykimes, studijuokime, tiesiog ieškokime. Kartais knygyne netyčia nukrenta po kojomis knyga, pavartome…..ir pakanka tik vieno sakinio, kuris atrodo yra parašytas būtent mums, jį perskaičiusios surandame atsakymą.

Sėkmės baimė, tai kartu ir permainų baimė. O gyvenimas būtinai pasikeis kai tik žengsite pirmąjį žingsnį savo sėkmės link.

Ir dar… aš dažnai kartoju žodžius „neturiu laiko“. Kaip bebūtų keista, blogiems dalykams visada surandame laiko. Tai kodėl negalime rasti laiko svejonės išpildymui? Paklauskime savęs: kas trukdo man įgyvendinti senai puoselėtą svajonę? Ir jei skaitydamos šias eilutes vis dar išdrįsite pasakyti, kad neturite laiko, pasakysiu štai ką – kuo greičiausiai išjunkite internetą ir pasiimkite tai, kas priklauso Jums – Naują gyvenimo etapą 2013 metais!

 

Su meile, Sonata

2 Replies to “Išmintingų Naujųjų metų!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.