Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės

„Visoms moterims yra tekę pasijusti nesmagiai, kai būdamos su vyriškiu pasirodė tikros „nevykėlės“. Kievieną moterį yra vaikęsis vyriškis ir praradęs susidomėjimą ja tą pačią minutę, kai tik ji pasidavė. Moterys žino, ką reiškia būti vyriškiui „savaime suprantamu dalyku“. Su tokiu širdies skausmu, bendru daugeliui moterų, ir yra susidūrusios ištekėjusios, ir netekėjusios dailiosios lyties atstovės.

Taigi kodėl vyrai myli kales?„( 13 p.)

 

Nuo mazgotės iki svajonių merginos

„Mieloms merginoms reikėtų žinoti, ką kalės supranta. Persistengimas ar per didelis noras vyrui įsiteikti, mažina jo pagarbą. Persistengimas žudo jo žavėjimąsi jumis ir tik laiko klausimas, kada Jūsų santykiai baigsis.“(21 p.)

„Stenkitės jam nesakyti: „Kodėl man nepaskambinai?“ arba „Kodėl visą savaitę iš tavęs nėra jokios žinios?“ Jei elgsitės taip tarsi nė nebūtumėte pastebėjusi, kad jo nebuvo (nes laikas jums prabėgo paskendus linksmybėse), jis darys tai, ką jūs norite. Kodėl? Todėl, kad jis nesijaučia visais 100 procentų turįs jus savo valioje.“(28 p.)

Vyras visada nori to, ko negali turėti. Kai vyro kelyje atsiranda atsainiai su juo besielgianti moteris, jis žūtbūt stengiasi ją užkariauti. Arba jeigu jam norisi priversti moterį pasijusti nesaugiai, tačiau ji laikosi savo ir išlieka išdidi bei ori, tada staiga viskas pasikeičia. Tas pats jaunuolis, kuris, atrodė, bijo santykių su jumis kaip velnias kryžiaus, netikėtai patiki galimų santykių sėkme. Ir štai jis jau pradeda fantazuoti, kad ta kalė, ko gero, galėtų pagaminti jam valgį, galėtų tvarkingai sulankstyti jo puskojines arba vaikytis jį.“(29 p.)

 

„Būdama su vyru, kalė išlieka savimi. Ji nepraranda savo draugų. Neatsisako savo karjeros ar pomėgio. Ji neaukoja savo laiko ir nesineria iš kailio, kad jam įtiktų.  Ir priešingai nei miela mergina, ji nepakanti nepagarbai. Kalė išsaugo savo pranašumą ir jai būdingas stiprus savigarbos jausmas. Įsitikinusi, kad žino savo vertę, ji tuo vadovaujasi priimdama sprendimus. Ironiška: kadangi jai nebaisu, jam pasidaro baisu jos netekti, ir kadangi jai jo nereikia, tai jam staiga labai jos prireikia. Jam noris būti nuo jos priklausomam, nes ji – nerpiklausoma.“(37 p.)

„Kalė žino, ko nori, ir jai lengviau tai pasakyti tiesiai šviesiai, todėl ji visada ir gauna tai, ko nori. Štai dešimt ją apibūdinančių savybių:

 1. Ji išlaiko savo nepriklausomybę.
 2. Ji jo nesivaiko.
 3. Ji paslaptinga.
 4. Ji priverčia jos ilgėtis.
 5. Ji nesirodo jam susirūpinusi.
 6. Ji pati savo laiko šeimininkė.
 7. Ji išsaugo humoro jausmą.
 8. Ji save aukštai vertina.
 9. Ji aistringai žavisi kuo nors kitu, tik ne juo.

10.  Ji prisižiūrėjusi, tarsi gerai suderintas pianinas.“(39 p.)

 

 

Kodėl vyrai pirmenybę teikia kalėms

 

„Moterys turi suvokti, kad vyrus apima jaudulys jas vaikantis, kad jiems labai patinka konkurencija. Jie dievina automobilių lenktynes, sporto varžybas ir medžioklę. Jie mėgsta tvarkyti reikalus, viską apskaičiuoti ir siekti tikslo.“(42 p.)

„Štai vienas pavyzdys: jis kartu su savo draugais išsiruošia medžioklėn. Jie išvyksta visai savaitei. Jis miega purviname miegmaišyje ir jį sugelia uodai. Maitinasi maistu, kurio nepaliestų kalėjimo įnamiai. Ir dėl ko visa tai? Dėl medžioklės. O jeigu pasiseka nušauti briedį, jis grįžta namo pasipūtęs labiau už povą, ir nori pakabinti briedžio galvą poilsio kambaryje (tik pažiūrėkit – medžiotojas tapo dekoratoriumi).

Dabar į kai ką reikėtų atkreipti dėmesį, nes tai svarbu. Jeigu jūs numestumėte prie pat durų slenksčio negyvą briedį, jam jo visai nereikėtų. Net jei tai būtų tas pats briedis, reakcijos sulauktumėte visai kitokios, nes jį ne jis būtų sumedžiojęs. Lygiai taip pat paveikia jį besivaikanti moteris. Persekiojanti moteris vyrui prilygsta prie durų atneštam negyvam briedžiui.“(43 p.)

„Vyras nori moters su savo galva. Kuri turėtų savo nuomonę. Kaip jūs pati pasirodysite, iš to jis spręs, ar pasitikite savimi, ar neieškote žodžio kišenėje. Kai jis truputį jums pašiukšlina, jūs nedelsdama irgi jam pašiukšlinate. Jis gerbia moterį, kuri nelieka skolinga ir nepasiduoda.“(63 p.)

„Vyrui vien dėl to, kad kartkartėmis kalė ką nors sviedžia į jį arba pastato jį į vietą, susidaro įspūdis, jog moteris nejaučia būtinybės būti kartu. Ji gali apseiti be jo tvirtai stovėdama ant savo abiejų kojų. Taigi, užuot manęs, kad prarado savo laisvę, jis jaučia laimėjęs tvirtą moterį. Tokie santykiai jį skatina labiau pasitempti ir neatrodo kaip prievolė.“(67 p.)

Konditerijos parduotuvė

„Vyrai tikrai nenori, kad moterys žinotų, jog iš pat pradžių jie skirsto jas į dvi kategorijas: „gera praleisti laiką“ ir „verta dėmesio“. Moteris, nustumta į kategoriją „gera praleisti laiką“, daugiau jau niekada iš ten neišsikapanos.

Kalė nėra nei ištvirkėlė, nei kukli – ji paprasčiausiai reikalauja, kad su ja būtų elgiamasi kaip su „verta dėmesio“. O tai dažniausiai reiškia, kad jos seksualumas atsiskleidžia po truputį.

Taip elgdamasi kalė subtiliai „vairuoja“. Manydamas, kad ji yra gana santūri, jis suvokia, jog visiems kitiems vyrams ji nepasiekiama. Iš tikrųjų tai jis ir pats nežino , ar ji bus jo.“(71 p.)

„Kai seksas prasideda anksčiau nei tvyksteli žaibas, vyras pasiekia ko norėjo. Priežastis, kodėl jis po sekso pradeda blaiviau mąstyti, yra ta, kad jis jaučia palengvėjimą ir džiaugiasi pasiekęs tikslą. Moteris tik tada pradeda siekti savojo tikslo. Reikalai dar nebaigti, todėl ji pradeda jį vaikytis, o jis…pabėga. Patinka jums tai ar ne, iš pradžių jūs subtiliai svarstote apie artimus judviejų santykius. Bet jeigu per daug greitai sudarote sandėrį, prarandate savo stiprybę. Kalė neskuba. Pirmiausia ji mąsto, ar tikrai nori sudaryti sandėrį su tuo vyru. Ir ji tikrai nebus tas kelmas, ant kurio visi ožiai dergia, arba diržo skylutė, į kurią visi duria.“(75 p.)

Pro lanką it pudelis cirko arenoje

„Kol moteris yra tvirta ir išlieka savimi, tol vyrui jos reikia. Kai jo mintys sukasi apie moterį, kuri yra pati sau šeiminikė, jis tarsi savaime mąsto apie tai, kas jai svarbiau ir kaip jai įtikti.

Moterys linkusios keisti savo planus. Vyrai neatsisako paūžti vakare su draugais. Jie neatsisako savo darbo, miego ir valgio. (Dauguma vyrų lieka net prie savo mamų.) lygiai taip pat jie gerbia moterį, kuri tvirtai apsisprendusi dėl to, kas jai yra svarbu.“(122 p.)

„Taigi jūsų galia yra:

 • supratimas, kokia yra jūsų dienotvarkė, ir laikymasis nusistatyto ritmo;
 • žinojimas, kas jūs esate ir su kuo sutinkate arba nesutinkate;
 • gebėjimas apsispręsti ir nepersigalvoti, neišsiduoti, kaip jaučiatės;
 • susitvardymas.“ (125 p.)

„Kalės nevaldo baimė prarasti vyrą, nes ji žino, kad tikrai tektų mokėti didelę kainą, jei išduotų save. Moterys, pajutusios baimę prarasti vyrą, nusileidžia dėl mažmožių. Tačiau tokios subtilios nuolaidos didėja it sniego kamuolys. Jis subyra ir lieka tuščias. Štai kaip atrodo šis ratas:

 • atsiranda trumparegiškas požiūris, kad viskas, ką jis duoda, yra gyvybiškai svarbu;
 • mergina atsisako kasdienių savo poreikių;
 • ji jaučiasi vis labiau išsunkta, tačiau vis viena labai stengiasi tikėdama, kad tik jis vienintelis suteiks jai pilnatvę;
 • jis jaučia draugės pasiryžimą labai stengtis ir todėl elgiasi dar atsainiau, dar labiau atsipalaiduoja ir neduoda jai to, ką galėtų duoti;
 • mergina tai pajunta ir stengiasi dar labiau šokinėti pro lanką;
 • šis ratas vis sunkėja, nes miela mergina kas kart vis labiau save sekina.

Kokia išeitis? Nebefantazuokite! Jeigu jaučiate, kad ką nors atidavusi paskui gailėsitės, neatiduokite. Duokite tik tai, ką atidavusi jausite pasitenkinimą. Tada tvirtai stovėsite ant žemės abiem kojomis.“ (134 p.)

Daugiau jokių zyzimų

„Jei moteris praranda vyro domėjimąsi ja, tai tik dėl to, kad ji vadovaujasi iš anksto nuspėjama įprasta tvarka ir, užuot tapusi partnere, pasirodo oponentė. Todėl:

 

zyzimas=lengvai nuspėjama moteris=prievolės jausmas=sumažėjusi aistra

 

abejingumas=mažai nuspėjamas atsakas=atsinaujinęs susidomėjimas“(150 p.)

 

„Jei buvote įsitempusi, „vargšiukė vištelė“, arba kabinėjotės, tai pasidariusi paprasta, atsipalaidavusi ir nerūpestinga būsite ne tas atsakas, kokio jis tikėjosi.“ (151 p.)

„Tą pačią sekundę, kai ką nors padarydama paprieštaraujate vyro įsitikinimui, kad jūsų žingsniai lengvai nuspėjami, jo elgesys pasikeičia. Užuot rūpinęsis, kaip čia išsiderėjus daugiau laiko sau, arba teisinęsis, kad dėl darbo negalįs būti kartu, vyras priverstas sugalvoti, kokią nors linksmybę, nes tada jūs norėsite būti su juo. Jei tik tampate nepasiekiama, jis atsisako savo norų, kad tik galėtų daugiau laiko būti su jumis.“(153 p.)

 

Reikia išsaugoti savo „rožinę kortelę“

„…reikia, kad moteris išsaugotų savo nepriklausomybę, savąją „rožinę kortelę“, ir visas teises į save.

darbas=pinigai=savo „rožinės kortelės“ išsaugojimas=galimybė pačiai pasirinkti, kaip norite kad su jumis elgtųsi=orumas“

 

„Nei jūsų barniai, nei seksualumas, net kekšiškas elgesys nė už ką pasaulyje nepakeis vyro supratimo, kad nesugebate laikytis savo, jei nebūsite finansiskai nepriklausoma.“ ( 191 p.)

 

xxx

 

„Vyras susižavi nepriklausoma moterimi todėl, kad ji yra nuo jo nepriklausoma.“

„Tokiu atveju, kad vėl susigrąžintų tą seksualią kibirkštėlę, pirmiausia moteris turi visą dėmesį ir energiją skirti sau. Ji turi rasti kitų nei vien tik jos vyras interesų ir domėtis jais, kaip buvo anksčiau, kai vyras tik pasirodė jos kelyje. Tos moterys, kurios aistringai kuo nors domisi ir turi savo užsiėmimų, vyrams atrodo daug įdomesnės. Nebūtinai moters interesai turi sutapti su vyro. Paprasčiausiai tai turi būti jos interesai.“(212 p.)

S. Argov. Kodėl vyrai myli kales? Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės.

Kaip bendraujant su vyrais išlikti oriai. 2007

13 Replies to “Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės”

 1. Patiko istorija apie briedį… dažnai taip elgiamės, kai negaunam iš mylimo vyro tai, ko trikštam. Tuomet duodam avansu, tikedamosi, kad jis atsilygins tuo pačiu. Deja…
  S

 2. moterys, džiaukitės gyvenimu ir jo teikiamais malonumais, kaip kad susitikti patogiu laiku ir užsiimti gyvulišku, bet saugiu seksu, neužsisklęskite ir nebūkite santykių monopolistės.

 3. Aisku cia moteriskas portalas bet dalis informacijos yra nesamone , jeigu vyras dominuojantis jis niekada nenusileis moteriai o susiras kita , kuri bus shefas virtuveje, tarnaite svetaineje ir kekshe lovoje , taip yra del poreikiu piramides kuria sudare mokslininkas Maslow , saviraiskos poreikiai yra tik 3 vietoj pagal prioritetus visu pirma eina fiziologiniai, veliau meiles o tik veliau saviraiska todel bukit ramus , o siuolaikinis vyras yra tinginys 🙂 kam vargti kai aplink tokia gausa ,na nebent jis zanuda ir turi kokiu kompleksu. 🙂

  1. butent, kad yra tokia situacija kai moteru yra zymiai daugiau negu vyru.
   be to kai kurios moterys perima is vyru – na kaip cia isireikst, ju vyriskuma, ju iprocius ar pan- ir pradeda ne vilioti vyra pasitelkusios moteriskuma, zavesi, o stengias dominuoti,uzimti jo pozicijas, pacios vaikosi juos, sekioja- tiesiog perima patino pozicija. aisku pas mus aciu Dievui nera tokiu baisiu vaizdu kaip skandinavijoj- tikiuosi ir nebus, tikiuosi mes motrys isaugosim savo moteriskuma, busim moterimis, savarankiskomis moterimis- o vyrai tegul buna vyrais, ir tegul mus mergina, tegul paplusa del musu demesio, tegul sau dominuoja, kiek mes leisim.

  1. maes si knyga irgi nesuzavejo, yra geru dalyku, patarimu, bet man labiau patiko “laiko patikrintos paslaptys”, ten labai graziai pastebeta kad atsizvelgiant i patarimus reik atsizvelgt ir i amziu ir pan. ji yra “siltesne”, zemiskesne knyga.
   sioje man yra radikalaus feminizmo.pirmiausiai tai pavadinimas- kales, cia ne kale cia savarankiska moteris- aisku kaip minejau kaikur jauciasi radikalus feminizmas, bet ji atmetus viska praleidus per save gaunasi kaip ir viskas normalei, kale- egoiste, savanaude ir pan prie ko cia… galiausiai atkreipkit demesi i palyginima- tradicinis radikaliu feminisciu palyginimas:
   kale- gerai, miela mergina ( arba moteriska moteris, )-blogai, nesamone, atkreipkim demesi kaip gyvenime buna- ka mes renkames, butent ir renkames mielus zmones o ne… miela buti negerai- nesamone.be to cia tas savarankiskumas irgi truputi perlenkta lazda- neimanoma nei vyrui nei moteriai buti visiskai nepriklausomam ir svarankiskam ( o dar amzius, seimynine padetis)- tada reik buti vienisam, gyvent kur nors negyvenamoje saloje. be to prigimtis- gali trypti kojomis visos fenistes – to nepakeisi, kaip gamta sukure- moteri, vyra – visai skirtingos prigimtys, jei vyro visiskas savarankiskumas nepriklausomumas moteri traukia, teikia jai saugumo jausma, tai vyra traukia labaiusiai moteriskumas, jam patinka kai moteris yra truputi uz ji silpnesne, tai duoda jam… taip traukia ir jos savarankiskumas ir kt nes kai krios radikalios vietos-patarimai, tai jai nori salia saves turet skystimeli, po padeliu toki-tada taip, yra tokiu ir vyru kuriems reik tokios moters kurie psichologiskai patys silpni del kazkokiu priezasciu, bet man asmeniskai patinka kitokie vyrai, vyriski.
   siaip kaip ir visur negalima visko 100 proc priimti reikia atsirinkt- ir atsirinkus- kai ka atmetus, kai kur kamps astrius apgludinus – is esmes gaunasi visai neblogas variantas. o del pavadinimo-kales- nesutinku
   labai patiko facebook pasisakymas-
   “Vyrai nemyli kaliu… juolab nesirenka ju i zmonas. “Kale” turima omenyje moteris, zinanti savo verte, gerbianti save, savo norus, esanti ten, kur nori buti, o ne ten, kur ja vercia buti, bet tuo paciu miela, svelni, rupestinga… Tai nera egoiste, galvojanti apie save, tai tiesiog moteris, kuri moka paimti tai, ko geidzia pati, ir tuo paciu duoti tai, ko nori vyras… Mano tokie pastebejimai”.Mano irgi.
   ir tokie radilalus pasisakymai kaip nuo mazgotes- kas ta mazgote? kazkas kazkam priklijavo tokia etikete, etiketemis apklijuot galima bet ka ir bet kokiomis, kartais net is pavydo kitam zmogui lankstumo, mokejimo prisitaikyti ir gyventi, paprasciausio pavydo.

 4. Si knyga yra superine ir sventa tiesa joje parasyta..aisku yra vietu, kur kartais gyvenime tiesiog sudetinga taip ar kitaip pasielgti,ypac kai santykiai geri ir myli zmogu..taciau apie ka knygoje ir kalbama, kad kale, tai nera kazkokia antgamtiska butybe, tai moteris, zinanti savo verte, ant kurios visi kaimo oziai netryps, butent.ji atsirinks su kuo buti, ir pagal kiekviena liurbi nelakstys ir niekadfa nebus su tuo, kuris jos nedaro laimingos ar vienaip ar kitaip jos negerbia.viskas cia lb paprasta ir aisku.mes moterys daznai esam linkusios palakstyti paskuj tuos, kuriuos beprotiskai isimylim, pamirsusios savo interesus ir kabedamos prie mobiliu laukdamos zinuciu, pamirse pavalgyti ir pamiegoti..jo kazkada ir as tokia buvau, bet daugiau nebusiu,,knyga superine!

  1. istikruju esme cia yra suvokime. dziugu jei butent si knyga padejo suvokti, kad per preivarta mielas nebusi, savo verte cia ne prie ko- kai yra suvokimas atsiranda ir saviverte savo ir kito zmogaus akyse- ir ne savo verte, saviverte, o pagarba sau ir kitam, savigarba. o del tu “Kaimo oziu” trypianciu ant galvos, tai jie gal irgi turi savo verte ir renkasi, ir galvoja “kaimo ozkos” nori, lenda, ko tikisi ar nesusipranta… butent SUVOKIMAS KAD NE TIK TU RENKIESI BET IR TAVE ir yra esme, kaip jau minejau man labaiu patiko knyga “Laiko patikrinti patarimai” nes ten ne tik apie savigarba bet ir suvokima kalbama- suprask, susiprask, kad jeigu jis tau… susivok. o jei mes moterys, vyrai nesusivokiam- tai cia musu beda, ir nereik pykti ant kitu, reikia dziaugtis kad aplamai, nors ir veliau atsirado tas suvokimas, pagarba sau ir kito jausmams, teisei rinktis. ir nepykim, o pasimokykim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.