Linksmų Šv. Velykų!

Mielosios,

būkit pasveikintos su spalvinga pavasario švente – Šv. Velykomis. Sakoma, kad kitiems dažnai linkime to, ko patys norėtume. Linkiu, kad šventės prabėgtų šalia artimų ir mylimų žmonių, pasijauskite mylimos ir mylinčios, apgaubtos abipusiu supratimu, namų šiluma, kur tiesiog gera BŪTI!

Šiemet švenčiau pirmąsias savo Velykų šventes toli nuo namų, nuo didelės mylimos šeimos. Jaučiausi vieniša. Aiškiai pajaučiau, kad tradicijos perduotos iš kartos į kartą yra giliai įsišaknijusios manyje. Anksčiau daug dėmesio tam neskyriau. Atrodė savaime suprantama susirinkti pas senelę namuose, prisivalgyti skanėstų, paridenti margučius ir grįžti apsunkusiu kūneliu namo. Šios Velykos buvo netradicinės, visų pirma šeimos narius pakeitė tokie pat vieniši kaip ir aš žmonės: du vokiečiai, norvegas, architektas iš Sirijos, keli britai, airė ir aš, ori.LT. Mūsų šventimas būtų visiškai nepanašus į velykinį, jei nebūtų tradicinės Velykų duonos (pagal vokišką receptą) ir lietuviškų margučių. Šie mažučiai simboliai padovanojo šventę…..

Ką bandau pasakyti? Ogi tai, kad tiesa, kurią nešame savyje yra svarbi. Tai, kokios esame ir jei nebijome tai parodyti, įneša į gyvenimą spalvų, kūrybingumo ir džiaugsmo. Ori moteris, tai žinanti savo vertybes moteris. O vertybės yra mūsų viduje. Nereikia niekur toli eiti ir jų ieškoti. Viskas yra mūsų viduje. Todėl kviečiu šiandiena sustoti, užsimerkti ir susisiekti su savo vidumi. Su tuo, kas yra svarbiausia ir vertingiausia – Jūs!

Gražių Velykų švenčių!

Sonata

One Reply to “Linksmų Šv. Velykų!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.