Esu NUOSTABI!

Sveikutės,

Štai atriedėjo, atskubėjo dar vienas penktadienis . Kas naujesnio Jūsų pasaulyje?

Aš gyvenu ant slenksčio ribos, kai turiu apsispręsti, ką daryti toliau, kurią šalį pasirinkti, tęsti studijas truks plyš ar grįžti prie kasdienės rutinos iš kurios ištrukau beveik metus atgal. Sudėtingas laikotarpis ir labai sekinantis. Kuo daugiau apie tai galvoju, tuo liūdnesnė jaučiuosi. Kartais noriu pabėgti toli (pusę metu į priekį) ir iš ten stebėti kaip susiklostė mano gyvenimas, kurį kelią pasirinkau. Neseniai kolegė pastebėjo: „Sonata, jaučiu lyg tavo viduje sukasi tornadas. Eini ir šluoji viską pakeliui“. Sustojau ir susimąsčiau….nesu sąmoninga savo kasdienybėje. Mintimis esu ten, kažkur, birželio penkioliktoje dienoje, kuomet priimu sprendimą. Baugu…. bet ir tai yra tiesa, kad gyvenime negalime suklysti rinkdamiesi, nes renkamės patirtį. Išsirenkame būdą (sudėtingesnį ar lengvesnį) kuriuo patirsime tai, kas mūsų sielai numatyta šiam gyvenime patirti. Tai tik sielos kelionė, namų darbai, kuriuos reikia atlikti, kad tapti geresniu žmogumi.

Vakar buvau susitikusi su labai pozityviai nusiteikusiu vyriškiu. Jis dažnai lankosi kavinėje kur dirbu. Prisipažinsiu, kai jį pamačiau, pagalvojau – štai gyvenimu ir savimi patenkintas verslininkas, kuris kasdien sau leidžia išgerti Latte puodelį ir šypsosi visiems esantiems šalia. Vakar sužinojau, kad vyriškis mokosi universitete, naktimis dirba barmenu ir kasdien save tikina, kad jis yra pasiturintis verslininkas. Įspūdinga? Labai!!! Vadinasi, pozityvios mintys turi galią. Tiesa, kol kas verslininku jis netapo, tačiau aš tuo jau patikėjau!  Prieš užmiegant gavau štai tokią žinutę, kuria noriu pasidalinti su Jumis, kad  savaitgalis taptų šviesesniu ir malonesniu:

“Nepamiršk būti laiminga: padainuok savo mėgstamą dainą, gerk rytinę kavą su aistra, kai žiūrėsi į veidrodį tepdama šešėlius ant savo akių pasakyk “Esu NUOSTABI!”

Su meile,

Sonata

Tekstui papuošti paveiksliuką panaudojau iš puslapio (picture for this article was taken from  the webpage): http://missdriftedsnowwhite.com/personally/guest-article-i-have-cancer-and-i-am.html

3 Replies to “Esu NUOSTABI!”

  1. Šaunuole, labai pozityvus straipsnis nežiurint į sunku laikotarpi.
    Su saulės spinduliais‼

    Mama ir dukrytė

  2. Atrodo, kad sunkiausia jau praeityje. Tave palaiko artimieji? Tada šluok ir toliau. Pirmyn 🙂 Neleisk sau sustoti ir nesigręžiok atgal… Tavo akyse šviečia ateitis. Mačiau.

  3. Pirmiausia leiskite papasakoti jums apie savo vizijas ir svajones. Kai prieš daugiau nei penkerius metus pradėjau rašyti savo blogą, norėjau pasitikrinti save, ar mokėčiau suderinti dvi savo aistras – rašymą ir virtuvę… Tikrinimasis viršijo visus lūkesčius – sulaukiau pasiūlymo parašyti kulinarinę knygą, išėjo viena, paskui kita. Visą tą laiką aš jutau, kad man reikia dalintis ne tik tuo, ką aš išbandau ir paragauju, bet ir tuo, kuo kasdien gyvenu (ekshibicionistė, ne kitaip!). Bet man patinka žmonės ir aš bendraudama gyvenu. Taip pat esu priklausoma nuo rašymo… Bet svarbiausia ne tai. Kartais iki gelmių susigraudinu, kokios fantastiškos moterys skaito mano blogą, kokie įdomūs komentarai ir patirtys. Nesvarbu, kad nesu jūsų gyvenime mačiusi, bet daugeliu atveju jaučiu, kad seniai jus pažįstu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *