One Reply to “7 šiuolaikinės geišos patarimai”

 1. 7 šiuolaikinės geišos patarimai:

  1. Moteriškumas.
  Vyrai trokšta moteriškumo. Moteriška moteris yra graži, pripildyta ir pasitikinti savimi. Vyrui moteriškumas – tai vidinis grožis. Išoriniai kūno parametrai, tokie kaip ūgis, kūno sudėjimas nėra labai svarbūs. Tačiau svarbūs kiti kriterijai: lygi ir švelni oda, išskleisti, blizgantys plaukai, siekiantys bent pečius. Taip pat moteris turėtų dėvėti suknelę arba sijoną. Po sijonu susikuria ypatingas magnetas, kuris traukia vyrus. Svarbu moters žvilgsnis. Žvilgsnis atspindi vidinę moters savijautą. Blizgančios, šiek tiek drėgnos, išsiplėtusiais vyzdžiais akys rodo, kad moteris yra susidomėjusi savo išrinktuoju.
  2. Seksualumas
  Moteris privalo žinoti kaip liesti savo vyra, kaip jį patenkinti. Ji išmano įvairias glamonių technikas, masažą. Tokia moteris žino, kad jos pagrindinė užduotis, palaikyti aistros ugnį šeimoje. Vyras negalės Jums atsispirti ir grįš anksčiau namo, jei naudodamos aliejų ar kremą masažuosite jam kojų pėdas.
  3. Emocionalumas
  Kiekvienas vyras šalia savęs nori turėti tikrą, linksmą, juo besižavinčią mergaitę.
  4. Besąlyginis priėmimas
  Ji besąlygiškai priima, myli ir rūpinasi juo kaip motina.
  5. Laimė
  Vyrai trokšta asmenybės: laimingos, kūrybingos, save realizavusios moters. Kaip tai vystyti? Įsijungti muzika ir dainuoti, deklamuoti eilėraščius, gražiai kalbėti, kad kūryba sklistų iš Jūsų.
  6. Išmintis
  Vyras nori, kad jo moteris nuoširdžiai domėtųsi juo, kad suprastų. Ką reikėtų daryti, kad vyras jaustųsi suprastas? Juo domėtis, kalbėti apie jį, žavėtis juo, priimti, dalintis, būti vyrui draugu.
  7. Tikėjimas
  Moteris turi patikėti, kad jos vyras yra pats geriausias, nepaprastas, kad jų vaikai, tai angelų dovanos iš dangaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *